Rehabilitace - Šlapák
Na Sadech 23, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitace - Šlapák bolest páteře

Po dvou letech bolestí bederní páteře mně pan Šlapák pomohl . Vděčím mu za to,že normálně chodím a dělám vše co dříve. Je výborný.

U mně v pohodě, jsem ráda, že jsem k němu do ČB jezdila.

Pan Šlapák tady má sice samé negativní hodnocení,ale musím nesouhlasit. Po půlroční bolesti zad mi konečně pomohl.Upozornil mě také,že po masáži zad může dojít k přechodnému zhoršení.Choval se seriozně a dovedl mi poradit.

Byla jsem velmi nespokojena, nekomunikativni a neschopný fyzioterapeut. Opravdu nejhorší, co jsem kdy zažila. Hrozné chování vůči pacientům + nulový zájem o ně.

Pana Šlapáka nedoporučuju. BOhužel mám zkušenost taky špatnou, jako předchozí pacienti. Muj problém se mi po rehabilitaci u něj mnohem zhoršil. Musel jsem přejít k jinýmu fyzioterapeutovi, kterej napravil, co p. Šlapák zkazil. Opravdu ho nedoporučuju, běžte se léčit jinam, myslim, že horší to být nikde už nemůže...

masáž, kerou mi dělal byla ta nejhorší, co jsem kdy zažil. zvoral to. chytli mě záda takovým způsobem, že jsem musel na pohotovost. byl jsem dva tejdny na práškách a ležel deprimovanej v posteli, práce neschopnej. pak jsem obcházel doktory a začal jsem chodit na rehabilitaci. to trochu pomohlo, a tak jsem se začal hejbat, ale omezeně. ale i teď po několika měsících mám problémy a bolesti a pohybový omezení. psychicky na tom nejsem dobře kvůli těmhle zdravotním starostem. kéž bych býval ke šlapákovi nechodil. ale pozdě brečet nad rozlitým mlíkem. musím se vzchopit.

Skoro na mě nemluvil a zničil mi záda. :-(