MUDr. Vlastimil Rajbl

Praktický lékař, Internista Více

Tatenice 1 adresa

12 názor

Adresa

Sam.ord. PL pro dospělé
č.d. 82, Tatenice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Rajbl, je jednička v oboru, vždy pomůže, vyslechne a nastaví správnou léčbu.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Moje dnešní zkušenost bohužel příšerná. Přicházel jsem s bolestí zad a při odchodu jsem z nervů na bolest skoro zapomněl... Tak arogantního doktora jsem ještě nikdy nepotkal.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Vyjma toho, že pan doktor ordinoval "v civilu", jak už tu bylo zmíněno, byl velice nepříjemný a arogantní. Po sdělení mých obtíží ( přišla jsem s bolestí nohy - pravděpodobně ostruha) přišla otázka "a co si jako myslíte, že s tím budu dělat?" - ne, já nejsem doktor, já opravdu nevím, co s tím, ostatně proto jsem šla k doktorovi. Dále mi tvrdil, že mě nemůže poslat na rentgen, protože tam nikdo není. Opravdu v Orlickoústecké nemocnici nemají ve všední den zajištěn provoz rentgenu..? Možná na vteřinu uvažoval, že by mě tam poslal, protože jinak si nedokážu vysvětlit, proč se mě ptal, zda nemůžu být těhotná. Předpokládám, že souvislost mezi bolestí paty a těhotenstvím nehledal. Nijak mi nepomohl a choval se hrozně. Opravdu ostuda...


S
Umístění: Sam.ord. PL pro dospělé Jiný

Osobní zkušenost příšerná. Zlý arogantní člověk. Nechápu jak může vést takový člověk lékařskou praxi. Co na to říct.


L
Umístění: jiné místo Jiný

Musel jsem použít pohotovostní službu v Orlickoústecké nemocnici, z důvodu úrazu. Tam jsem se poprvé setkal s p. doktorem. Něco hrozného. Arogantní člověk, který navíc neskrýval svoji rozmrzelost z toho, že si někdo dovolil ho otravovat. Ani na sobě neměl plášť. Ordinoval jenom tak, v civilním oblečení. Vůbec si nedovedu takové chování vysvětlit a nedovedla si to vysvětlit ani manželka se synem, kteří mě přivezli.


V
Umístění: jiné místo Jiný

My dlouho chodíme k MUDr. Rajblovi.Jsme absolutně spokojeni. Po všech stránkách. Vůbec není arogantní. Péče je skvělá. Neminime ho měnit. V žádném případě. manželé Klenotovi


Výborný doktor.


P

Neochotný, arogantní lékař. Spokojí se s letmým pohledem a nasazením prášků bez hledání příčiny onemocnění.


M

znám pana doktora více než 1O let, jediné ci mi vadí, že občas musím déle čekat, jkednou i dvě hodiny, ale to měl případ, protože přijela rychlá sanita. Vždy mě prohlédl a sdělil diagnosy, když se zeptám snaží se odpovědět, nemůže si na něj nijak stěžovat, choval se vždy příjemně. Oba rodiče i babička jej chválí a velmi dobře hodnotí. Mám zkušenost jen s jedním praktickým lékařem, ale ten byl nesrovnatelný, podstatně horší snad ve všech směrech.


H

Pan doktor se vyzná ve svém oboru, neustále se vzdělává a má o svém oboru odborný přehled. Předchozí dva přispěvatelé se ani neodvážili podepsat, což hodně vypovídá! Pokud mám názor, nestydím se za něj postavit a pod něj podepsat.
Když dojdete k lékaři, jak vás někde píchlo a v televizi říkali... nedivím se mu! Kdo se moc sleduje...


Došlo k chybě, zkuste to znovu