Vlastimil Rajbl, praktický lékař

Praktický lékař, Internista

č.d. 82, Tatenice
Sam.ord. PL pro dospělé

Výborný doktor.

Neochotný, arogantní lékař. Spokojí se s letmým pohledem a nasazením prášků bez hledání příčiny onemocnění.

znám pana doktora více než 1O let, jediné ci mi vadí, že občas musím déle čekat, jkednou i dvě hodiny, ale to měl případ, protože přijela rychlá sanita. Vždy mě prohlédl a sdělil diagnosy, když se zeptám snaží se odpovědět, nemůže si na něj nijak stěžovat, choval se vždy příjemně. Oba rodiče i babička jej chválí a velmi dobře hodnotí. Mám zkušenost jen s jedním praktickým lékařem, ale ten byl nesrovnatelný, podstatně horší snad ve všech směrech.

Pan doktor se vyzná ve svém oboru, neustále se vzdělává a má o svém oboru odborný přehled. Předchozí dva přispěvatelé se ani neodvážili podepsat, což hodně vypovídá! Pokud mám názor, nestydím se za něj postavit a pod něj podepsat.
Když dojdete k lékaři, jak vás někde píchlo a v televizi říkali... nedivím se mu! Kdo se moc sleduje...

Moje zkušenost s panem doktorem je stejná jako u hodnocení pana xy. Mluví se o komunikaci s pacientem - klientem, v této ordinaci si člověk připadá jako ponížený služebník a žebráček. Na zásadní otázky se nedočká odpovědi, a když, mají charakter odsekávání. Nevhodné chování k pacientovi. Raději nehodnotím.

Velmi arogantní a neochotný lékař. O jeho profesních kvalitách nemohu hovořit, neznám je. Ale jeho chování je hrozném.