Vlastimil Kulda, praktický lékař

MUDr. Vlastimil Kulda

Praktický lékař, Internista Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

dr. Holuba 44, Šťáhlavy
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Nejsem spokojená. Vše za poplatek a neustále výzvídání, kdy si člověk přijde jako u výslechu. Neberu to zle, ale je to neprofesionální, často se to týká cizích lidí. Vše vyvrcholilo tím, když zadal diagnózu do webového vyhledávače a hledal medikamenty, kterými se má údajná nemoc léčit. Není to špatný člověk, ale ze zdravotnického hlediska mne rozhodně nepřesvědčí o tom, že za něco jako doktor stojí. Škoda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

spolehlivý, má přehled, znalosti a praxi, je uznávaný


Pan doktor je známá firma. Paralen a vypotit, to je jeho. A taky rád vykazuje pojišťovně úkony, které nedělal. To jsme zjistili až když jsme převáděli karty k jiným lékařům nebo když moje sestra očekávala bonus od pojišťovny jelikož nemarodila. Jaké bylo její překvapení, když zjistila kolik měla podstoupit nemocí a úkonů. Pro školáka je to paráda...píše omluvenky jak je libo, ale pokud je člověk nemocný, měl by se ohlédnout jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Znám jej dlouhodobě a musím konstatovat, že svému oboru rozumí. Problémem je, že trpí upovídané babky a mnohdy netrvá na pravidelné docházce pacientů, smíří se s nepřítomností pacienta při dlouhodobém předepisování léků. Já jsem taky ukecanej ... . Měl by přitvrdit na pacienty v jejich vlastním zájmu a trvat na jejich pravidelných vyšetření. U mé dcery jako pohotovostní lékař správně určil diagnozu, jeho plzeňští kolegové jí léčili na angynu, on správně stanovil infekční onemocnění jater a dceru zachránil. Na rozdíl od ostatních hodnotících musím nesouhlasit s kritikou na placení poplatků, on je musí vybírat podle zákona a ceníků MZ ČR. Mě nikdy neošidil, spíše naopak.
Je skutečností, že má hodně pacientů, nestihá a i z toho jsou negativní čekací doby, ale dá se to přežít. Nebrání se návštěvy pacienta doma.
Psát, že jej doporučiji dalším by byl nesmysl, asi má pacientů nadprůměrně, nestihá, je dobrý doktor, má dlouholeté, nenahraditelné zkušenosti. Rozumí i srandě. Je však potřeba netajit před lékařem své zdravotní problémy... . Doktor není věštec, tím narážim na své rodiče.


J

Pozor na něj. Jako lékař celkem ujde, ale za jakoukoliv návštěvu si účtuje 30,- bez ohledu na to, jestli pacienta jen vyšetří anebo se jen zeptá na zdraví. Peníze má velmi rád, hlavně ty od svých pacientů, i když na ně často nemá nárok.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti