Adresa

Barákova 237/8, Říčany
Alergologická a imunologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
47 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: Alergologická a imunologická ordinace Nová registrace mého syna a předepsaní léků

K p.doktorovi Klocovi chodím už několik let a vždy jsem byla s jeho péčí maximálně spokojená.Ovšem letos se můj pohled zcela otočil. Nevím, co se s ordinací děje a nebo to je jen přepracovanou sestřičkou, ale mám sto chutí přejít jinam. Nejdříve jsem ordinaci pana doktora kontaktovala kvůli prosbě o registraci mého 10měs.syna, kterého od narození trápí atopický ekzém a po několika návštěvách kožních lékařů nás pediatrička odkázala právě na alergologii.Nejdříve se mě zdr.sestra ptala, zda máme žádanku od lékaře a pak (když jsem si ji vyřídila) řekla, že nás stejně nevezmou, že nové pacienty nepřijímají a mám se ozvat v srpnu, kdy se bude vědět, co bude dál s ordinací. Další můj telefonát byl ohledně prosbě o předepsání léků pro mě samotnou. Jelikož jsem (kvůli těhotenství) v minulém roce ordinaci nenavštívila, žádné léky mi prý nepředepíšou a ať si to nechám předepsat od praktického lékaře. Což mě teda upřímně takové chování moc zamrzelo a donutilo mě uvažovat o změně lékaře, který bude mít aspoň zájem pečovat o své pacienty, kteří jej potřebují. Snad je to jen dočasná situace a brzy se nálada v ordinaci zlepší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Alergologická a imunologická ordinace

Pan doktor je skvely odbornik, ktery se snazi najit reseni problemu pacienta. Mne napriklad behem asi dvou navstev vyresil potize, se kterymi si nevedeli rady jeho kolegove delsi dobu. Urcite doporucuji.


M
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi asi 6let a jsem s ním naprosto spokojená!!!..a naprosto souhlasím s tou novou doktorkou je to děs!!...


C
Ověřeny pacient

Je to vynikající doktor s velkými zkušenostmi.Je vždy velice ochotný a vše vysvětlí Doporučuji všem.


A
Ověřeny pacient

Velice schopný lékař, který vždy poradí. Nebojím se ho doporučit svým přátelům, pokud mají nějaké problémy, vim že se mohu spolehnout na to, že se pacientům bude věnovat a doporučí jim opravdu zabírající léčbu.


N
Ověřeny pacient

K panu Dr.Klocovi jsem chodila cca před 15 lety s malým synem-byla jsem z něho nadšená po všech stránkách.
Nyní jsem se k němu dostala jako pacient já.....nezpochybňuji jeho odborné kvality, ale přijde mi, že za dobu své privátní lékařské činnosti utrpěla jeho psychika,zejména jeho osobní přístup k pacientům.....často je ovzduší celého prostoru plné nervozity, uspěchanosti, možná trochu i "odbývání" pacientů.....toho jsem byla již několikrát svědkem i u jiných pacientů při komunikaci sestry ,ta je často arogantní. Škoda, někdy je " méně ,více ...."
Tato ordinace je nyní spíše byznys, než oáza klidu , pohody ,pomoci.......Ještě, že zůstavají ty příjemné vzpomínky na časy minulé, jinak bych možná hledala jinou privátní ordinaci......


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný, jak jsem sem už kdysi psala......ale paní doktorku co tam teď má, je otřesný....... byla jsem v šoku, když mi sestra řekla další a najednou jsme měli jít k téhle paní doktorce, doteď ani nevím, jak se jmenuje, protože se ani nepředstavila, jednání hrozné a doufám, že příště se probojujeme zase k p. doktorovi, protože k ní už odmítám se synem jít......arogantní, neosobní, nepříjemná......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pan doktor Kloc je vynikající, jak už sem sem kdysi psala......ale co tam má teď za paní doktorku, to je mazec...... Jednání příšerné, neosobní a absolutně jsem byla v šoku, když čekáme v čekárně a najednou dále a že máme jít k ní.... byla jsem zděšená a už k ní NIKDY nechci!!!!! Opravdu nedoporučuju a příště se zkusím probojovat k úžasnému p. doktorovi a ne kní!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pečlivý, trpělivý, vstřícný. Bezvadné chování k dětem v každém jejich věku. ˇužsný k rodičům. Vše trpělivě vysvětlí, nic nepřikrašluje. Jednoznačně výborné zkušenosti. Takových lékařů by bylo třeba více.


super doktor nejlepší


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti