Praktický lékař pro děti a dorost
Pivovarská 11, Rýmařov

Praktický lékař pro děti a dorost
Nám. Míru 105, Ryžoviště, Opava

Paní doktorka by hlavně dala antibiotika i na rýmu.. pokaždé když k ní příjdu s dcerou ani ji neřekne co jí je jenom ji předepíše antibiotika a do postele. A má poslední návštěva s dcerou byla, když dcerka měla horečky 40tky a ona ji poslala at to vyleží v posteli že to bude jenom nějaké nachlazení, jenomže nám se to doma vůbec nelíbilo, protože se to jen a jen zhoršovalo tak jsme druhý den jeli do olomouce do nemocnice, kde nám oznámili že dcera má náběh na zápal plic a že je dobře že jsme přijeli v čas.. Takže vůbec nedoporučuji !!!

Jsem ráda, že mě obvodní lékař vzal do péče už ve 13. Katastrofální přístup.
Vzpomínám si...při odběru krvě(je to už cca18 let) mi doktorka říká už tu ruku povol a já jenže já mám špatnou sráženlivost, musím to ještě drže. Zvýšila hlas, já ruku povolila...samozřejmě se mi vyvlila krev....tatínek omdlel a mudra i se sestřičku proklepávali tatínka a tehdy mě 10letého dítěte si ani nevšimly.
Takto bych mohla pokračovat .....v předepisování ibalginů na horečky......

Teď jsem maminka 3 měsíční holčičky a ve výběru jsem se snad nespletla a vybrala pro dcerku dobrou doktorku.

Myslím že tohle je ten klasický typ obvodního lékaře. Není to na nějak extrémně vysoké úrovni, ale myslím že na Rýmařov je to více než dost. Paní doktorka se ke mě vždycky chovala pěkně a ohleduplně.

Paní doktorka nepozná chripku od leukémie, myslím že to světší za všechno, léčila jí paralenem a neudělala žádné vyšetření aby zjistila příčinu večerních nevolností. nejhorší lekař kterého znám...Jí by měli vzít diplom, nevím za co ho má,

manželka mě vyslala s nemocnou s dcerou k paní doktorce Rychlé a musím ocenit její velmi profesionální přístup. Jelikož jsme se do Rýmařova přestěhovali z většího města, kde jsme poznali více pediatrů a hlavně jejich léčebné postupy, musím všem nespokojeným maminkám vzkázat, ať vyzkouší jiné lékaře a pak teprve soudí. A taky si myslím, že paralen je smysluplný lék, stejného složení, jako všechny ostatní a navíc je levný a šetří naše kapsy.
Zdraví Antonín

W

Těm, kterým se paní doktorka nelíbí, mám jednu radu. Jsou i jiní lékaři a máte svobodnou volbu, ke kterým budete děti brát. pokud si myslíte, že se Vám nedostává kvalitní péče, tak proč tam ještě chodíte? My si paní doktorku nemůžeme vynachválit a jezdíme za ní dokonce 20km. Tak uděljte to samé a jezdětě jinam.

Nejhorší doktorka, kterou jsem zatím poznala... Na všechno předepisuje jen paralen a bromexin a pak aby člověk musel kvůli tomu si jet na pohotovost pro antibiotika, protože doktorka ani nepozná, co člověku je, nikomu bych ji nedoporučila a už vůbec ne maminkám s dětmi. Takové doktorky ze staré doby jako je ona by už ani neměly léčit!!!

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená,vždy nám pomůže, je laskavá, jak k dětem, tak k maminkám.Paní Market bych doporučila, at se seznámí s příznaky chřipky a pravé hnisavé angíny. A pak teprve soudí!!!!!
Paní doktorku doporučuji všm maminkám.
Děkuji

W

Měli-bychom být rádi, že takové paní doktorky jsou. Dříve jsme s dcerou chodili k paní doktorce do Bruntálu a to bylo samé: "tohle ji nesmíte dávat a jakto, že ji přikrmujete, tak ji kojte co půl hodiny, teď ji můžete dát bílek a teď žloutek, ona ji rohlík.... Jakto, že už chodí v chodítku?"
Když jsme byli malý my, maminky neměly ani potuchy o věcech, které mají k dispozici naše děti,ale to přece neznamená,že by nás vykrmovaly, nebo vychovávaly špatně. Jen byla jiná doba. Tak jako tehdy byla spousta věcí špatná, tak je i teď a dodnes si myslím, že to že jsem dala dceři rohlík o měsíc dřív, než jsem měla, nebo že byla v chodítku v devíti měsících ji nijak nepoškodilo. S tímto přístupem jsem se u paní doktorky Rychlé nesetkala.
Přesto, že má spousty pacientů, nikdy jsem se nesetkala se záporným přístupem k tomu, jak jsem dceru vychovala a vychovávám nyní pod jejím lékařským dohledem pokud je to potřeba.
Děkuji jenom dni, kdy jsme se s manželem a dcerou odstěhovali do Rýmařova a přešli k paní doktorce Rychlé. "Kdoví, třeba by dnes moje dcera mohla jíst polévku, nebo chleba."

je to fakt super pani doktorka