Vlasta Richterová, endokrinolog Děčín

MUDr. Vlasta Richterová

Endokrinolog Více

Karla Čapka 211/1, Děčín

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Názory

Umístění: Ordinace

Paní doktorka i sestřička jsou profesionálky, které dokáží s milým přístupem vše vysvětlit. Vždy volí tu nejšetrnější metodu léčení. Líbí se mi i to, že paní doktorka komunikuje s pacienty nejen telefonicky, ale i prostřednictvím e-mailu. E-mailem posílá výsledky i odpovídá na naše všetečné dotazy. DĚKUJI

K paní doktorce chodím se svou dříve narozenou maminkou. Paní doktorka i se sestřičkou jsou vždy milé, vstřícné. Maminku vozím pravidelně i na odběry krve a co mě neustále mile překvapuje, když jsou výsledky, paní doktorka sama napíše email s hodnocením výsledků a připojí pozdrav mamince. S takovým přístupem jsem se nikdy u jiného lékaře nesetkal!!!

K paní doktorce chodím už dlouho a jsem s ní velice spokojená.

Jsem s paní doktorkou celá léta velice spokojená.Prostě není co dodat.

Š

Jedním slovem - profesionál, rozumí svým pacientům, poradí, zachraňuje co někteří dr.zanedbali. Více takových doktorů a je nám pacientům hej.

P. Richterová je velmi příjemná, milá, dobře se s ní komunikuje. I když to zřejmě z pohledu jiných doktorů nebylo urgentně nutné, doporučila mě k výkonu operace, za což jí děkuji. Sestřička také velice příjemná.
Čekací doba asi tak 5 minut :o)

Odborník na svém místě,milý a lidský přístup..Tuto paní doktorku mohujen vřele doporučit....Zachránila mi maminku...

Paní doktorka jedná s pacijentem,jako s člověkem a ne jen kusem na běžícím pásu.Chodím k ní dlouho a jsem velmi spokojená.

U paní doktorky se léčím několik let,jsem s ní velice spokojená. Dříve jsem na vyšetření dojížděla do nemocnice.Vyšetření spočívalo skokem na váhu a odběrem krve toť vše.Myslím si ,že p.doktor.je člověk na pravém místě.

lidský přístup k pacientovi