Vlasta Hvězdová, pediatr

MUDr. Vlasta Hvězdová

Pediatr Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hrubínova 32, Netvořice
Sam. ord. PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Dobrý den, jsem asi první otec, co jsem zde zatím zkoukl ale o paní doktorce jen to nejlepší bohužel psát nemohu, je pravda že na děti je milá hodně milá ale několikrát jsem na vlastní kůži mého synka zkusil, že takoví odborník co výše píšete opravdu není ani náhodou nechci kritizovat, ale takový názor sdílejí i lidičky v mém okolí, je pravda že člověk není neomylný proto taky nechci nikoho kritizovat ale znám alespoň pro mne lepší lékaře na které se mohu spolehnout podstatně víc nežli na paví Hvězdovou….

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

reakce na PVH PRAHA
Dobrý den nevím vaší zkušenost a co jste si spíše udělali protože NAŠE pí. Doktorka má přístup přesně jako v cizině (čím se oháníte!) mě ošetřila dítě i mimo prac. dobu a to ani nemusím zmiňovat že po přijetí do nemocnice jsem jí volala a už vše věděla!
KAŽDÝ DEN SE INFORMOVALA A RADILA CO A JAK DÁL A NA CO MÁME PRÁVO
Za mě 5 hvězdiček nestačí dojíždíme skoro 30km a VYPLATÍ SE NÁM TO


P
Ověřeny pacient

Reakce na odpověď paní K.W.
Musím reagovat na zprávu paní K.W. Máme vyjádřit svůj názor na známého lékaře a tak jsem ohodnotila paní MUDr. Hvězdovou. Každý máme jiný názor. Já jsem v Německu studovala a bydlela 22 let. Pracovala na dětské klinice 12 let a srovnávat léčbu v Německu není zrovna dobré. Lékaři spolupracují jak s dětmi tak s rodiči od počátku nalezení problému= nemoci. Jsou ihned v kontaktu se specialisty různých nemocnic atd. Tady to tak nefunguje.
Proto jsem volila jinou paní doktorku, která je dobrý diagnostik a mám s ní dobré zkušenosti. Dojíždí i na případnou kontrolu do nemocnic a sama si kontroluje stav dítěte /ve dne i v noci/. Spolu s rodiči i s odborníky konzultuje další postup léčby. Dítě má v lékaři kamaráda a oporu. Ví, že mu lékař pomůže a může se na něj obrátit i sám s dotazem bez obav a výmluv / až přijdeš s maminkou do poradny tam to proberem= nemám čas/. Ještě, že jsem to nezažila a syn je zdráv. Tak má vypadat lékař, který je dítěti oporou a je kamarád na oko pouze v ordinaci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Musím chtě nechtě reagovat na názor pisatelky PVH Praha, absolutně nevím zda dotyčná paní píše o paní doktorce Hvězdové....to je do nebe volající. Jsem matka sedmiletého syna, u paní doktorky jsem byla již dvakrát,když počítám zaregistrování tak třikrát během dvou měsíců,jelikož jsem se sem přestěhovala. Mohu s čistým svědomím říct,že paní doktorka své profesi rozumí od A až do Z,nejenže je velice sympatická( arogance -0!!!) ,klidná a ochotná,ale také si umí od první chvíle získat to děcko,jejím úsměvem na rtu a jejím miloučkým hlasem promluví k tomu malému človíčkovi,který okamžitě spolupracuje! Mám zkušenosti se zdravotnictvím ze zahraničí ,žila jsem 12 let v SRN a dovolím si zde napsat ,že paní doktorka Hvězdová má profesionální přístup jako mají tam, bez pardonu jí dávám 5 hvězdiček a i smekám klobouk dolů před takovým "Fachmanem" ve své profesi!!! Jsem nadmíru spokojená a můj syn je v dobrých rukách!!! Její sestřička je jako její zrcadlový odraz- milá,ochotná, usměvavá....takových lidí by mělo být ve zdravotnictví víc!!!


P
Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Nejsem maminka ani osoba, která by měnila lékaře jako ponožky. Praktického lékaře máme rodinného již přes 20 let.Když jsem byla propuštěna se synem z porodnice, na doporučení lidí z blízkého okolí mi byla doporučena paní doktorka Hvězdová. Od počátku arogantní vůbec se s ní nedalo o ničem hovořit, natož aby se
někdo mohl na něco zeptat. Tuto paní doktorku nedoporučuji a to jsem byla pouze na třech kontrolách.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


MUDR.HVĚZDOVÁ VLASTA
VELICE OCHOTNÁ , SPOLEHLIVÁ , HODNÁ ,U MÝCH DĚTÍ OBLÍBENÁ ,PEČLIVÁ , MÁ PRO DĚTI CIT.DOKÁŽE DÍTĚ UKLIDNIT A UTĚŠIT ,ŽE SE PAK NEBOJÍ ZÁKROKU.PROSTĚ LEPŠÍ DOKTORKU PRO DĚTI SEM SI NEMOHLA PŘÁT.


Paní doktorka i sestřička vždy dokáží pomoci s potížemi a s dětmi to umí úplně dokonale. Škoda že takových není více


Ověřeny pacient

Neznám lepší dětskou lékařku než je paní doktorka Hvězdová.Je úžasná,ochotná,pečlivá.Je schopná diskutovat o problému a vyslechnout si i názor druhého na problém,v případě že to jde zvolit i alternativu která vyhovuje druhé straně.Jsem z ní nadšená.A to jí neznám chvilku ale téměř 25 let!Ted' k ní chodim se synem a jsem naprosto spokojená.


V

Paní dokrotka Hvězdová se musela již narodit jako dětská lékařka. Její přístup k dětem a jejich rodičům je bezkonkurenční. Je skvělý diagnostik, což musí být zvláště u malých dětí složité. Navíc je vždy ona i její sestřička, usměvavá, klidná a velice ochotná. Nezmám lepšího pediatra !!! Škoda, že už mám děti veliké o))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti