Vladimíra Marušková, zubař

Zubař

č.d. 230, Nesovice
Praktické zubní lékařství

F

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, zkrátka profesionál, jak má být. Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Všem moc doporučuji.

Konečně jsem po dlouhé době našla zubařku která mi vyhovuje. Paní doktorka i sestřička jsou milé,vstřícné a do ordinace člověk nejde s odporem jako kdysi u MUDr.Kojetínské ale s dobrou náladou. Neměnila bych.

Nejlepší zubařka, kterou znám. Jak už je zmíněn perfektní a profesionální přístup k pacientům. Navíc v čekárně se dlouho nečeká a není problém vyřešit akutní komplikaci i mimo ordinaci a mimo pracovní dobu. Prostě skvělá ;)

Nejlepší zubařka co znám. Dříve jsem chodil k Mudr. Kojetínské a po x letech hrůzy jsem přešel k paní doktorce Maruškové. Je velice příjemná, pečlivá atd. Od té doby co jsem u ní tak nemám ze zubaře strach

velmi dobrý přistupk l idem

Maximální spokojenost se službami paní doktorky...!

Souhlasím se všemi názory tady - paní doktorka je velmi příjemná, profesionální a hlavně umí!!!

paní doktorka je velmi profesionální a s ničím se moc nepáře což je ve všech případech výhra protože pacient nemůže utéct z křesla, což u ní vlastně není potřeba, protože má téměř bezbolestné zákroky a když to zabolí tak ne moc, můžu jen doporučit velmi mi pomohla.

Příjemná, ohleduplná, vyjde vstříc, cítí s pacientem a móóóc hodná

Vyborna sluzba, prijemne prostredi, splneni ocekavani.