Ordinace pneumologie,diagn.plic.funkcí
Vítězná 201/31, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Přes upozornění na mé problémy, zvýšený kašel,bolest na pravé straně hrudníku, lékaře to nezajímalo,k mým problémům se stavěl negativně, až na akutní interně mě poslali na CT, tumor bronchoskopie,Ca ve 3.stadiu.Lekař si rád povídá s pacienty o všeobecných věcech, pak se se zeptá ,jaké chtějí napsat léky,ve zprávě je že jste poslechově čistí ,neposlechne vás.Velice jsem se v něm zklamala, věřila jsem mu

Skvělý lékař.Velice mi pomohl a jsem mu za vše moc vděčná.Sice ještě nemám se svým onemocněním vyhráno,ale už se těším až budu mít po transplantaci plic a budu mu moci osobně poděkovat za vše co pro mě udělal.Samozřejmě dík patří i jeho skvělým sestřičkám.Sona Neužilová

Svůj názor jsem již vyjádřila-spokojenost a mohu pouze dodat, že kromě milého a vstřícného chování pana doktora,jde i o velmi příjemné prostředí a laskavý personál.

Skvělý lékař,nemám co vytknout,odborník ve svém oboru.

K panu doktorovi chodím už nějaký pátek,kdy mi předchozí lékařka léčila úplně něco jiného,až po neustálém dohadování mě poslala na vyšetření k p.Dr.Zindrovi a ten mi řekl, že kdybych přišla dříve,tak jsem nemusela dopadnout,jak jsem dopadla a to silné astma. Nyní se u něj léčím a jsem moc spokojená,vstřícný,milý,usměvavý a hlavně lidský,jen kdyby bylo více takových lékařů.

Skvělá lékař a vstřícný člověk!

Léčím se u pana doktora ,jsem s ním nad míru spokojená,lepšího lékaře jsem si nemohla přát,dostala jsem se k němu v dosti vážném stavu,po hledání na internetu plicního lékaře jsem našla pana doktora Zíndra,který mě vzal opravdu dost brzy,dnes mohu říci že nebýt jeho pomoci nevím jak bych dopadla .Je to pan doktor na správné místě,Takových to lékařů by jsme potřebovali mnohem více . Sestřičky jsou milé , hodné , ochotné .Ráda bych doporučila tohoto lékaře lidem nemocním s astmatem , plicní onemocnění.Vrtílková Monika

Je super, doporučuji.

Pane doktore dekuji Vam za Vas lidsky pristup, za Vasi odbornost, za Vasi peclivost, za mile sestricky, v neposledni rade za krasnou ordinaci i cekarnu s akvariem, kde se clovek velmi dobre citi! Vy jste pro mne vyjimecny a uzasny lekar! Dekuji Vam! V.A.E

V ordinaci Dr. Zindra si pripadam jak na drahe klinice, ovsem pouze za regulacni poplatek. Fungujici objednavani a casovy plan, VELMI slusne chovani personalu, lekar vyslechne problemy, vysvetli, poradi, proste takto to ma fungovat! Gratuluji, takovychto je skutecne jak safranu, bohuzel....