Vladimír Vlášek, veterinář Písek

MVDr. Vladimír Vlášek

Uložit

Veterinář Více

2 názor

Uložit


Adresa

Ordinace
Žižkova třída 335/12, Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Největší průšvihy se stávají, když v pátek odpoledne a o víkendu není k mání žádný veterinář. Mohu napsat, že pan doktor Vlášek byl neuvěřitelně vstřícný, ochotný a pečlivý a za své vysoké pracovní nasazení si zaslouží to nejlepší hodnocení. Zachránil nám zakrslého králíka a přestože jsme se s naším mazlíkem už pomalu loučili, dopadlo to dobře. I v opačném případě bych napsala stejné hodnocení, protože pan veterinář udělal vše, co bylo v jeho silách.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace kastrace

Mám s panem doktorem velmi špatné zkušenosti. Především bych chtěla varovat ty, kteří se k němu dají kočičku na kastraci. Bohužel já ho měla doporučeného jako velkého specialistu, ale opak je pravdou. Po kastraci mi nedal nic proti olizování stehů, což mi bylo divné, tak jsem se ho na to ptala, ale on že je to jedno ať to nechám jak to je. Čtvrtý den se to kočičce začalo totálně rozšklebovat byla neděle, tak jsem mu volala jestli nemám jet na pohotovost a on že je to ok a ať počkám k němu do pondělí. Já jsem ovšem nelenila a na pohotovost jsem jela a tam mi dali hned antibitiotika. Druhý den jsem šla k němu a on mi řekl, že mám dát na něj a proč jsem tam chodila a že je to dobrý, žádné šití, nic, prasklina byla opravdu veliká cca 5 cm (viz 1.foto) a on to nechal jak to je a zasypal jen framykoinem...proto jsem až tedy za týden ( viz 2. foto) navštívila další veterinu a tam mi řekli že se to musí ihned zašít, že jinak se jí to bude hojit půl roku!!!!takže znova narkoza a další trápení....je mi moc líto, že někteří veterináři se chovají ke zvířatům takovýmhle způsobem, ještě chci dodat, že jí nechal běhat z rozšklebenou ránou, vůbec jí neočistil nic, takový člověk by rozhodně neměl dělat se zvířaty......ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti