MVDr. Vladimír Vavřín

Veterinář Více

České Budějovice 1 adresa

Větrná 1454/72, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pana doktora Vavřína nedoporučuji!!!! Můj pes nikdy nikoho nepokousal, miluje děti, je vychováván tak aby v životě nikomu neublížil. Šly jsme na obyčejné očkování proti vzteklině. Pes po doktorovi vyjel a místo toho aby se ho snažil nějak uklidnit, ho začal bít přes hlavu a záda, poté co ho naočkoval ho vzal na zem a začal ho na vodítku škrtit a mlátit. Celou dobu jsem na něj křičela ať ho nechá být, ale on nepřestával. Nakonec to dopadlo tak, že ho pes trošku kousnul, po tom co ho to už fakt bolelo. Po této zkušenosti už k panu Vavřínovi v životě nepůjdeme. Místo toho aby mu udělal prostředí, kde by se nebál, tak ho vystaví takovému traumatu, že se bude každého doktora akorát bát. Ztratil ve mě úplnou důvěru. Myslím si, že tohle by si neměl k cizímu psovi vůbec dovolit.

Umístění: Ordinace Pokousaný pes

Tohoto zvěrolékaře z vlastní zkušenosti rozhodně nedoporučuji! Měli jsme pokousané štěně a tím odtrženou kůži od masa. Vznikla nám tam veliká kapsa a pan doktor neustále oddaloval vložení drenu. Oháněl se tím, že přezubuje, že byl před týdnem na vzteklině a tím pádem mu nemůže dát narkózu. Ale hlavně neustále tvrdil, že se to vstřebá, že tomu máme dát čas. Naštěstí se nám to čekání přestalo líbit, když měl stále velikou kapsu na boku. Tak jsme vyrazili do Č.Budejovic, abychom se informovali i u jiného zvěrolékaře. Tamní pan doktor nad tím kroutil hlavou, že dren se tam vkládá hned po kousnutí a na nic se nečeká. Tím, že pan doktor Vavřín čekal nesmírně dlouho (cca 3 týdny) tak se mu tam vytvořili srůsty a museli nám pejska řezat. Bohužel nešlo vše vyříznout, protože už to bylo moc zahojené, tak náš psík bude mít celý život na boku boule. Tak bych mu tímto chtěla moc poděkovat.. i když teď je to jen estetická vada, NEMUSELO SE TOTO VŮBEC STÁT, kdyby to řešil hned. Ušetřili bychom psa ještě stále nekončícím taháním po veterinářích. Už nikdy více!

Panu doktorovi vděčíme za velmi rychlou diagnózu (zánět dělohy) následovanou úspěšnou operací. Profesionální přístup, důkladné předoperační vyšetření i pooperační péče. Velký dík i spolupracující paní doktorce za cenné rady a ukázkové bezbolestné vytažení stehů. Holčička se krásně zotavila a má se k světu.

Bohužel se musím přidat k té negativní skupině recenzentů. Naprosto neodborný přístup, odlišný průběh zákroku, než o kterém jsme byli informováni. Pacient při zákroku sténal bolestí a stresem, což se nám na jiné klinice nikdy nestalo. Ordinaci p. Vavřína bych známým, ani ostatním nejspíše nedoporučil.

Pan doktor podle mě nemá hezký přístup k zvířatům . U každé situace vidí hned uspání.Nesnaží se najít jiné řešení a když se ho zeptáte na jinou léčbu tak kroutí očima. Je to člověk který takové zaměstnání by vůbec neměl dělat.Nemám s ním dobrou zkušenost a nedoporučuji.

V mém případě při drobných plánovaných zákrocích i akutních stavech u pejska byla vidět pouze ochota a vstřícnost veterináře i jeho kolegyně. Také jsem nabyl dojmu, že svému řemeslu opravdu rozumí.

vzala jsem si od kamaráda 6-ti letého psa, který chodil k tomuto veterináři-v roce života si pes rozřízl tlapu a měl jí sešitou, po tomto zákroku začal pes záhy kulhat po zátěži... pan Vavřín kuhlání klasifikoval jako psychickou záležitost a že s nohou nic nemá... po pěti letech, kdy jsem si psa vzala k sobě domů jsem s ním vyrazila ke svému veternáři(nezdálo se mi, že je to psych. záležitost, když je to jen po zátěži a inak ne), který okamžitě nalezl už téměř přetržené křížové vazy :( je to už druhý veterinář v Budějovicích u kterého jsem se stejným problémem nepochodila-jen u mojí fenky se díky zanedbání druhého pana doktora vaz přetrhl a následovala náročná operace a půlroční týrání se venčením jen na vodítku :(( teď jsme to podchytili dřív, tak snad bude u tohoto psa lépe :((

na tohoto doktora i jednu z jeho lékařek mám velice negativní zkušenost! Byli jsme u nich s naším kocourem kvůli stříhání drápků a nejen, že si s ním ani jeden neuměl poradit, ale poprvé (to tam byla doktorka) na něj byla sprostá - nadávala mu do pitomců, blbců a řvala na něj!! Kocour sice vyváděl jak blázen,ale to neznamená, že mu budu nadávat, natož před majitelem, pro kterého je to zvíře miláček. No absolutně žádný vztah ke zvířatům..A po druhé doktor to samé co se týče přístupu - bez citu,a navíc nás nechal dlouho čekat v čekárně (a to kocour silně naříkal, protože po nějakém jejich prášku, aby nevyváděl, co nám dali byl úplně mimo) a to navíc kocoura ještě předávkoval ,,oblbovací' injekcí (i já jako naprostý laik, když jsem viděla, co mu dává za dávku, tak jsem se ho zeptala, zda to není moc a on mě ještě uraženě odbyl s tím - cituji ,,to on je lékař''). Jak jsem předpokládala místo dvou hodin, po kterých ho to oblbnutí mělo přejít, byl min. celých 24 hodin absolutně ochromený, jen ležel a naříkal!!!!! Bylo to trauma nejen pro něj, ale i pro nás!! V životě už bych k nim s ničím nešla a absolutně Vám nedoporučuji, protože příštup obou doktorů byl absolutně nechutný a zvíře kvůli nim trpělo!!!!!a to připomínám, kvůli stříhání drápků!! měli raději rovnou říct, že si s tím neumějí poradit, jelikož jiná lékařka, absolustně bez nějakých chemikálií to zvládla bez většího problému!

U

Tento doktor mi ve své péči nedokázal vyléčit již 2 zvířátka.Jednomu nechtěl dát poslední dávku antibiotik,že prý je "zbytečná" a druhého zase neposlal na rentgen,protože "z krve si zjistil vše".Každopádně tomuto veterináři už žádné zvíře do péče nedám!