MUDr.

Vladimír Šťastný

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• Zatím nemohu posoudit, jaký je pan doktor. - to se časem ukáže. Jediné co mohu posoudit, je jeho chování ke mně. Jeho chování na mě působilo tak trochu arogantně a chladně. To, že se ptám na vše co mě ohledně mého zdraví zajímá( to je mé právo) neznamená, že jsem přecitlivělá.Pan doktor se také ptal na pár věcí- do kterých mu vlastně nic není.S pozdravem I.Z.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Mnoho let jsem měla určenou špatnou diagózu. Žádný s lékařů na to nepřišel. Znamenalo to mnoho potíži v zaměstnání a snášet mnoho bolestí.Až tento pan doktor na to přišel během vyšetření a problém je po létech vyřešen. Žádné bolesti, žádné neschopenky. Děkuji mnohokrát. K.I.

• Lékař s letitou zkušeností,vždy přívětivý,nenechá nic náhodě,vždy pečlivě vyšetří,mohu vřele doporučit,je to odborník na svém místě.Eliška

• Velmi příjemný a ochotný lékař, správná diagnostika a fajn přístup

• Arogantní a neosobní přístup, špatně mi určil diagnózu...Nedoporučuji.

• Profesionální přístup. Jsem spokojený.

• Velmi ochotný lékař, střícný k pacientům. Trpělivě se mnou řešil mé chronické onemocnění, nemohu si ho vynachvalit.

• Pečlivý a příjemný. Po všech peripetiích s léčbou kolene u jiných lékařů, u něj jsem byla spokojena.
      Vítová

• Je to velmi skušený lekař a pacienta napravuje opravdu s velkou citlivostí řadím ho mezi nejlepší rehabilitery v našem kraji.Nikdy žádného pacienta neodmítne.

• Velmi spokojen.