MVDr. Vladimír Pišl
Zátopkova 654, 28924 Milovice, Mladá, Milovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: MVDr. Vladimír Pišl Jiný

Pan Doktor je velice laskavý a ochotný pomoc je poctivý a opravdu pečlivý.k zvířátkům se chová velice hezky . okamžitě najde vhodnou léčbu a vše řádně vysvětlí.skusenosti z Panem doktorem mám velice dobré a proto ho mohu jen doporučit.J.J.

Umístění: MVDr. Vladimír Pišl Jiný

S veterinární péčí, kterou poskytuje pan doktor Pišl, jsme velice spokojeni. Včasně a správně stanovenou diagnózou zachránil naší 13letou fenečku. Operace dopadla dobře a její cena byla více než slušná. Pana doktora můžeme jen a jen doporučit.

Umístění: MVDr. Vladimír Pišl

Dobrý den chceme se úpřimně z celého srdce poděkovat člověku s velkým ,Č, pánu MVDR. Vladimír Pišl,který nám pomohl zachránit pejska jokšíra který byl na tom moc špatně a už se ho chtěli zbavit na vetparku v Brandýse a díky jeho péči a častým návštevám u nás doma se náš pejsek pomalu z toho dostal,jeho lidský přístup a ochota přijet kdykoliv a v kteroukolvek hodinu si zaslouží obrovské poděkování.Kéž by takýchto lidí bylo na tomhle světě víc.Moc děkujeme rod.Nagyova.