Vladimír Nikl, zubař

MUDr. Vladimír Nikl

Zubař

10 názorů

Adresa

č.d. 167, Oskava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

T
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Vždycky jsem měl po zkušenostech strach ze zubařů. p. Nikl je PAN ZUBAŘ. Vždy popíše, co bude dělat. Po pěti návštěvách si nemám na co stěžovat. Od té doby co chodím do ordinace p. Nikla nemám sebemenší obavu ze zákroků. Všem vřele doporučuji. Kdyby tak bylo takových víc a nejen zubařů.


B
Ověřeny pacient

PAN ZUBAŘ.
vřele všem doporučuji škoda že takových není víc. Vždy příjemný a ochotný řešit profesionálně každý problém.


D
Ověřeny pacient

Opravdu šikovný stomatolog, ke kterému se nebojím chodit (i když pravidelnost není mojí výsadou :P ), protože ke svému řemeslu přistupuje citlivě, tudíž bolestivost zákroků se s jinými zubaři nedá srovnat. A jako bonus je ještě milý a usměvavý. Prostě člověk na svém místě... ;-)


N
Ověřeny pacient

Ať jdeš v lednu či v září, vždy má úsměv na tváři :-D
(opravdu radost chodit k zubaři)


Ověřeny pacient

MUDr. Vladimír Nikl je nejlepší stomatolog, se kterým jsem se setkal. A "jeho" sestřička, zubní laborantka Sylva Dronská je žena jako z růže květ!! JHWS


Ověřeny pacient

Tak poprvé v životě nevím co je to strach ze zubaře :-)! Nejen že zubaři ke kterým jsem chodila vždy tak nějak ,,svou práci,, odflákli (nevyvrtaný celý kaz, šíleným způsobem zhotovená plomba, podivný příplatky za nic..), ale co je strašný - pokaždé se chovali jako k nějaké věci, nikoli k pacientu se snahou pomoci! U pana Nikla mám dojem, že je rarita.. Nikdy jsem si nemyslela že může být doktor tak lidský, vstřícný, ohleduplný, s takovým elánem léčit a pomoct.. asi tomu ještě pořád nevěřím :-D Fakt smekám, profesionál na svým místě.. Díky že jste a víc takových doktorů sakra!


Výborný stomatolog s lidským přístupem!


P

Pana doktora Nikla musím jen pochválit za vždy milý a vstřícný přístup.Kdyby takových bylo víc.Jeho mohu jen a jen doporučit!!!


S

VŠEM CO TADY MLUVILI O ÚPLATCÍCH.....!!!!!!! Jak znám pacienty tak jdou za doktorem s uplatkem jak se jim nechce robit a chtějí nemocenskou......a ted tu pomlouváte??? kreatury ste vy!!!!!!!!!!!!!mně doktor pomohl vždy, vždy je příjemný, stará se i o celkový stav pacineta jako je rodinný život a problémy...osm let sem chodil po kožních a nikdo mi nepomohl.....jen mě deptali lhali mi řezali mi kůži na vzorky a nic...a kdo mi řekl že to je alergie na sluníčko a na první pokus napsal mast která mi do dnes pomáhá Ano pan doktor nikl!!!!!když sem ležel na aru chodil dokonce za mnou a staral se o to jak mi je!!!!! at jsem přišel kdykoliv s čímkoliv staral se o mě a zajištoval důkladná vyšetření, která mě se zdála zbytečná aby měl jistotu, že je vše v pořádku....Asi ste nezažili doktory co vás s bolestma v krku pošlou k zubaři a na bolesti žaludku vám řeknou že se máte nasnídat co??? MLUVÍTE O ÚPLATCÍCH ALE NE O TOM ŽE BY VÁM DOKTOR NĚJAK POŠKODIL ZDRAVÍ NEBO NĚCO ZANEDBAL.....TAKŽE DOKTOR TO JE VYSOCE KVALITNÍ!!!!!!A ZÁVIST JE PĚKNÝ SVINSTVO.....AŽ BUDETE UMĚT TO CO PAN DOKTOR NIKL MŮŽETE TADY NĚKOHO POMLOUVAT....Měl jsem za život hodně doktorů ale ani jeden neměl takovej přehled všeobecně o lidském zdraví, nikdo nebyl tak lidský aby se staral nejen o mě ale i o to jak žiju jak se ma moje rodina a nikdo z nich mi nikdy nepomohl tolik jako pan doktor NIKL!!!!!!!!TAKOVÝ BY MĚLI BÝT VŠICHNI LÉKAŘI A TAKOVÝCH JE ZATÍM HODNĚ MÁLO.


odborník na svém místě


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti