Adresa

Ordinace MUDr. Slavík Martin
Lipovská 101, Jeseník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ú
Umístění: jiné místo Jiný

Velice příjemný,citlivý.Dělá opravdu dobrou práci,což nemohu s předešlým stomatologem srovnat.Manžel i já jsme spokojeni.

K
Umístění: Ordinace MUDr. Slavík Martin Jiný

Nejlepší zubař. Celá naše rodina je s ním nadmíru spokojená už několik let :-) Bez čekání a hlavně bez bolesti.

Ověřený profil
Umístění: jiné místo ošetření kořenových kanálků

Můj názor na pana doktora Leškovského, je ten nejlepší. Je citlivý, vše pěkně vysvětlí. Konečně se zase nebojím chodit k zubaři. Přešla jsem od doktorky Kolčavové a nelituji, ba naopak si doktora Leškovského vážím a také s dcerkami bych ho nevyměnila!
Hebláková Božena


B
Ověřený profil

Skvely zubar, vzdy velmi citlive osetreni. Dojizdim k nemu 2x rocne na preventivni prohlidku celkem z daleka, ale noveho lekare pobliz si hledat nehodlam. Pan Leskovskyi vyhovuje a nikdy se u nej nebojim.


P
Ověřený profil

Šikovný lékař pro mé zoubky a můj panický strach. Jsem neskutečně ráda, že vás mám!!! Jednoznačně si pan doktor ve mě vypěstoval z pacientky se zanedbanou pusou, pacientku, která by mu klidně usla v křesle. Za mě a mé zoubky 1*. Petrželková


G
Ověřený profil

Nejlepší zubař, kterého jsem měla! Bezbolestné zákroky, milé vystupování pana zubaře i sestry. Ani jednou jsem nečekala, když jsem byla na objednávku. Vše pěkně vysvětlí, snaží se ve všem vyjít vstříc. DOPORUČUJI!!


V
Ověřený profil

Byli jsme u něj s dcerou po prvé a to jen proto,že naše p.zubařka měla dovolenou. Dceři trhal zub a vše proběhlo bez problému. Jeho chování a preciznost byla perfektní. Taktéž sestrička byla milá. Verča


D
Ověřený profil

Skvělé profesionální jednání a přístup k pacientovi. Citlivý přístup k moji tříleté dceři, vřele doporučuji. Za nás rozhodně palec nahoru.


P
Ověřený profil

Trauma ze zubařky odbouráno. Tohle je skvělý doktor. Jde vidět, že svou práci dělá rád a zároveň profesionálně a lidsky.


Š
Ověřený profil

Je to velmi dobrý a důkladný lékař, vše vysvětlí a poradí, je příjemný jak on tak i sestřička, která je vstřícná. V ordinaci jsem zatím nezažila čekat frontu, při objednání jdete k lékaři ihned bez dlouhého čekání. Prostředí je vcelku příjemné. Doporučuji :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu