Vladimír Kubíček, urolog České Budějovice

MUDr. Vladimír Kubíček

Urolog Více

U Tří lvů 4, České Budějovice
Centrum andrologické péče

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Názory

Umístění: Centrum andrologické péče Jiný

Profesionální přístup, nejlepší urolog na správném místě, zjistil manželovi příčinu neplodnosti po roce neúspěšné léčby u jiného lékaře. Pokud bychom o něm věděli dříve, šli bychom rovnou k němu, ušetřili bychom čas a zbytečnou léčbu u jiného lékaře, i za cenu, že si manžel kontroly platí sám. Snaží se jít efektivní léčbou a dosahovat nejlepších výsledků. Takových doktorů je opravdu málo. Doporučuji. :-)

Vyssi cena, ale kvalita naprosto nesrovnatelna s osetrenim v nemocnici. Vyzkousel sem oboje, vim o cem mluvim. Mimochodem - memu znamenu objevil nador na varleti tak maly ze mu v Praze na Motole rekli, ze kdyby nevedeli kde presne hledat, nikdy by si toho nevsimli.

Můžete mi prosím někdo z pacientů sdělit, kolik vlastně operace varikokely stojí? Na stránkách androcare jsem to nenašel a MUDr.Kubíček mi to v odpovědi na můj mail nesdělil. Nechápu proč je taková základní informace tajná....

dobry den

pro dlouhou dobu potize jsem na andrologicke peci radu let. pro prace musim cestovat po celem svete. byl jsem vysetren a lecen ve velke britainii, francei, v nemecko, v brazilia, v U.S.A (New York), saudi arabia. tady jsem dostal dobrou reference na professor Kubiceka od jeho pacienta. musim protestovat kdyz ctu, jek nekdo pise ze ten doktor je na penize. klinik, kde jsou hlavni penize jsem navstivil nekolik. v centru professora Kubiceka je vsechno, co clovek zaplati mnohonasobne vraceno. podrobna vysetreni, pristroje jake neni v America ani na univesity clinic, tento doctor ma zkusenost a venuje pacientovi cas. budu-li se muset nechat opet operovat, tak jenom u professora Kubiceka, prijedu z celeho sveta.
je treba si vazit takoveho doktora. kdyby byl v U.S.A., bude mit plno roky dopredu. ctu jak ho lidi kritizuji a neznaji problem a neumi si vazit skutecny medical expert with human approach. tito lide meli zit nejakou dobu v Americe.

s pozdravy John Macacka

Vladimír Kubíček je zjevně erudovaný odborník. Zároveň ale bude i dost na prachy. Nechal mě zaplatit v hotovosti několik vyšetření, která by mi proplatila pojišťovna. Snažil se mě přesvědčit k operaci na soukromé klinice místo operace v běžné nemocnici. Když jsem odmítl, dva další lékaři mi potvrdili, že by to byly vyhozené peníze.

Doporučil bych ho jen pacientům, kteří jsou tak bohatí, že už pro ně peníze nehrají roli.

Byl jsem operován primářem Kubíčkem pro dlouholeté potíže, u kterých nepomáhala léčba několika lékařů a univerzitního profesora. Před operací mi všechno podrobně vysvětlil, operoval mne tentýž den, kdy jsem byl přijat na oddělení. Druhý den po operaci jsem se cítil velmi dobře, mohl jsem odejít bez problémů domů. Upozornil mne, že výsledek se dostaví až po určitém čase, a po 3 měsících po operace jsem byl opravdu zcela bez potíží.
Je pravda, že na vyšetření jsem musel dosti dlouho čekat. Během tří návštěv se mi pan primář Kubíček věnoval celkem asi 6 hodin. Pokud se někdo takto věnuje svým pacientům, je jasné, že má dlouhé objednací doby.
Reaguji na předchozí příspěvek, kdy lékaře hodnotil někdo, kdo u něj vůbec nebyl ošetřen.
Mě se čekání velmi vyplatilo.

Špatný systém práce "špičkové ordinace". 2x jsem se objednával, sestra vždy řekla, pan doktor se vám ozve a nic, po reklamaci objednání jsem dostal stejnou odpověď. Chtěl jsem se objednat na konzultaci pánského problému s následným operativním řešením, ale dnes je již !šestý! měsíc od "objednání". Já jsem již po operaci, samozřejmě u jiného lékařského zařízení. Takže vřele NEDOPORUČUJI ! Takto jistě špičková ordinace nemá pracovat. Vyhněte se ji obloukem, zajděte si co nejdříve na oddělení do nemocnice, budete to mít kvalitně a zdarma.

Vysoce odborný a přitom lidský přístup, používání nejmodernějších technologií. Špička i ve srovnání se světem.

Vysoká cena, ale nejlepší kvalita. Vřele doporučuji....