MUDr. Vladimír Kubíček, CSc.

Urolog Více

České Budějovice 1 adresa

Centrum andrologické péče
U Tří lvů 4, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Centrum andrologické péče Jiný

Dobrý den vážený pane doktore,

mockrát Vám děkujeme za informace a Vaše doporučení, jaké další kroky a možnosti s našim synem máme a můžeme podniknout.

Zcela jistě se budeme řídit cennými radami, které jste nám poskytl.

Vážíme si také absolutní profesionality, které se nám z Vaší strany dostalo.

S úctou a pozdravem

D.

Umístění: Centrum andrologické péče Jiný

MUDr Vladimír Kubícek po více než ročním čekání zavolal, aby se ujistil, že o léčbu mám zájem. Vstupní vyšetření stálo více než je můj měsíční důchod, ale zaplatil to.

Bylo to urologické vyšetření, kterých jsem měl několik a navíc hrazených ZP.

Velké zklamání bylo, že mi odmítal podat kvalitní informace o léčbě. Začal léčbu hormonální i přes to, že jsem byl v pořádku. To mi bylo potvrzeno kvalitním endokrinologickým vyšetření ve FN, hrazené ze ZP. Pan Kubíček žádal vysoké částky za odběr krve. Vyšetření krve by přišlo samoplátci na pětinu, než u p. Doktora.

Nebyl jsem pacient bez otázek, tak moji léčbu ukončil bez náhrady. Odůvodnil to zákonem, ale byl úplně mimo ve výkladu. Přišel jsem tedy o dost peněz za žádnou léčbu.

Jestli si mojí recenzi čtěte pane Kubíčku, tak Vám sděluji, že jsem prodělal neuroinfekci, která mě působila potíže. Měl jste se zabývat mojí subjektivní anamnézou a začít mě léčit.  Vy jste ale, dle mého pouhý urolog, nikoliv androlog. Nejvíce jste ale businessman

MUDr. Vladimír Kubíček, CSc.

Vážení čtenáři.
Před několika lety jsem měl v péči pacienta věku kolem 60 let s andrologickými potížemi. Nedodržoval doporučený postup a komunikace s ním byla s velkými problémy. Po poradě s právním oddělením České lékařské komory jsme museli ukončit péči o něj. Nyní je možné si přečíst na webu jeho tvrzení, která vůbec neodpovídají skutečnosti.
Pacient byl velmi podrobně vyšetřen s využitím high tech neinvazivních ultrasonografických, Dopplerovských funkčních farmakodynamických diagnostických andrologických postupů, hormonální diagnostika v akreditované laboratoři v nemocnici. Z vyšetření dostal zprávu (5 stran A4) a CD ROM. Doporučena léčba, kontrola.
Na kontrolní vyšetření se pacient nedostavil. Začal zasílat e-maily, z nichž vyplynulo, že byl na vyšetření na několika jiných pracovištích různých oborů, z nichž však nezaslal žádné nálezy, byl na několika laboratorních vyšetřeních a nedodržoval doporučený postup, se kterým opakovaně souhlasil. Zpochybňoval správnost laboratorních nálezů akreditované laboratoře krajské nemocnice, poté začal zpochybňovat všechno možné, s odvoláváním na jiné lékaře, ale bez dokumentace jejich vyšetření. Ačkoliv dvakráte svým podpisem stvrdil, že vysvětlení porozuměl a s postupem souhlasí, začal si vymýšlet, že tomu tak nebylo. Nálezy jsem mu vysvětloval při podrobném vyšetření o délce 3,5 hodiny. Samostatná konzultace věnovaná vysvětlení nálezů a doporučení možného postupu trvala 1,5 hodiny. Věnoval jsem se mu během dvou návštěv v ordinaci 5 hodin, nikoli 1,5 hodiny, jak tvrdí (!).
Pacient se snažil řídit diagnostiku a léčbu podle svých představ, které bohužel nebyly správné; pochopitelně není možné, aby léčbu řídil pacient zcela bez medicínské kvalifikace. Požadavek, aby lékař specializovaný na onemocnění mužských pohlavních orgánů diagnostikoval a léčil neuroinfekci, je mimo realitu. Zde je kompetentní neurologie, při podezření na neurologické postižení proto doporučujeme neurologické vyšetření, což jsem provedl. Pacient nedodržoval doporučený postup, komunikace nevedla k žádné dohodě o racionálním medicínském postupu; bylo nutné v souladu s platnými zákony ukončení péče, které bylo konzultováno s právním oddělením ČLK.
O pacienty se snažíme starat nejlépe, jak to jde. Věnujeme jim hodně času, časy 3 – 4 hodiny na diagnostiku a 1 hodina na konzultaci jsou u nás obvyklé. Používáme diagnostické a léčebné postupy, které nejsou v českém zdravotnictví, regulovaném pojišťovnami, často zavedené, protože jsou časově náročné, pracné a nákladné. Tyto postupy mají vždy oporu v doporučených postupech a publikacích zahraničních autorů a mezinárodních odborných lékařských společností. O svých postupech a o současném pokroku v diagnostice a terapii andrologických onemocnění informujeme odbornou veřejnost v českém odborném tisku. Není naše chyba, že specializovanou andrologickou péči pojišťovny nehradí. Pokud si někdo přeje být ošetřen v rámci toho, co zdravotní pojišťovny hradí, může navštívit řadu jiných pracovišť.
Věnujeme opravdu velké prostředky na nejnovější a nejlepší přístrojové vybavení. Myslím, že mohu bez přehánění říci, že máme technické možnosti zcela srovnatelné se západoevropskými zeměmi a USA. V těchto zemích jsem se školil a jsem také členem evropských a mezinárodních odborných společností (European Association of Urology (active member), International Society for Sexual Medicine, European Soc. for Human Reproduction and Embryology (full membership). Jako androlog jsem pracoval na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde jsem také obhájil dizertační práci (CSc.) na andrologické téma. Medicínou se zabývám 36 let, specializovanou andrologií 32 let. Zkušenosti s diagnostikou a léčbou nelze nijak nahradit.
Dá to všechno zatraceně hodně práce. Někteří lidé to však nevidí (nechtějí vidět).
Jsou lidé, kteří si možnosti podrobné, šetrné diagnostiky a cílené léčby váží a snaží se spolupracovat, aby výsledky léčby byly co nejlepší. Naštěstí je těchto pacientů většina.
Děkuji Vám za přečtení.
S pozdravem MUDr. Vladimír Kubíček, CSc.

Umístění: Centrum andrologické péče Jiný

Profesionální přístup, nejlepší urolog na správném místě, zjistil manželovi příčinu neplodnosti po roce neúspěšné léčby u jiného lékaře. Pokud bychom o něm věděli dříve, šli bychom rovnou k němu, ušetřili bychom čas a zbytečnou léčbu u jiného lékaře, i za cenu, že si manžel kontroly platí sám. Snaží se jít efektivní léčbou a dosahovat nejlepších výsledků. Takových doktorů je opravdu málo. Doporučuji. :-)

Vyssi cena, ale kvalita naprosto nesrovnatelna s osetrenim v nemocnici. Vyzkousel sem oboje, vim o cem mluvim. Mimochodem - memu znamenu objevil nador na varleti tak maly ze mu v Praze na Motole rekli, ze kdyby nevedeli kde presne hledat, nikdy by si toho nevsimli.

Můžete mi prosím někdo z pacientů sdělit, kolik vlastně operace varikokely stojí? Na stránkách androcare jsem to nenašel a MUDr.Kubíček mi to v odpovědi na můj mail nesdělil. Nechápu proč je taková základní informace tajná....

dobry den

pro dlouhou dobu potize jsem na andrologicke peci radu let. pro prace musim cestovat po celem svete. byl jsem vysetren a lecen ve velke britainii, francei, v nemecko, v brazilia, v U.S.A (New York), saudi arabia. tady jsem dostal dobrou reference na professor Kubiceka od jeho pacienta. musim protestovat kdyz ctu, jek nekdo pise ze ten doktor je na penize. klinik, kde jsou hlavni penize jsem navstivil nekolik. v centru professora Kubiceka je vsechno, co clovek zaplati mnohonasobne vraceno. podrobna vysetreni, pristroje jake neni v America ani na univesity clinic, tento doctor ma zkusenost a venuje pacientovi cas. budu-li se muset nechat opet operovat, tak jenom u professora Kubiceka, prijedu z celeho sveta.
je treba si vazit takoveho doktora. kdyby byl v U.S.A., bude mit plno roky dopredu. ctu jak ho lidi kritizuji a neznaji problem a neumi si vazit skutecny medical expert with human approach. tito lide meli zit nejakou dobu v Americe.

s pozdravy John Macacka

Vladimír Kubíček je zjevně erudovaný odborník. Zároveň ale bude i dost na prachy. Nechal mě zaplatit v hotovosti několik vyšetření, která by mi proplatila pojišťovna. Snažil se mě přesvědčit k operaci na soukromé klinice místo operace v běžné nemocnici. Když jsem odmítl, dva další lékaři mi potvrdili, že by to byly vyhozené peníze.

Doporučil bych ho jen pacientům, kteří jsou tak bohatí, že už pro ně peníze nehrají roli.

Byl jsem operován primářem Kubíčkem pro dlouholeté potíže, u kterých nepomáhala léčba několika lékařů a univerzitního profesora. Před operací mi všechno podrobně vysvětlil, operoval mne tentýž den, kdy jsem byl přijat na oddělení. Druhý den po operaci jsem se cítil velmi dobře, mohl jsem odejít bez problémů domů. Upozornil mne, že výsledek se dostaví až po určitém čase, a po 3 měsících po operace jsem byl opravdu zcela bez potíží.
Je pravda, že na vyšetření jsem musel dosti dlouho čekat. Během tří návštěv se mi pan primář Kubíček věnoval celkem asi 6 hodin. Pokud se někdo takto věnuje svým pacientům, je jasné, že má dlouhé objednací doby.
Reaguji na předchozí příspěvek, kdy lékaře hodnotil někdo, kdo u něj vůbec nebyl ošetřen.
Mě se čekání velmi vyplatilo.

Špatný systém práce "špičkové ordinace". 2x jsem se objednával, sestra vždy řekla, pan doktor se vám ozve a nic, po reklamaci objednání jsem dostal stejnou odpověď. Chtěl jsem se objednat na konzultaci pánského problému s následným operativním řešením, ale dnes je již !šestý! měsíc od "objednání". Já jsem již po operaci, samozřejmě u jiného lékařského zařízení. Takže vřele NEDOPORUČUJI ! Takto jistě špičková ordinace nemá pracovat. Vyhněte se ji obloukem, zajděte si co nejdříve na oddělení do nemocnice, budete to mít kvalitně a zdarma.

Vysoce odborný a přitom lidský přístup, používání nejmodernějších technologií. Špička i ve srovnání se světem.