MUDr. Vladimír Holý

Pediatr Více

Libouchec 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Nádražní 370, Libouchec

Mudr Holy je velice vstřícný ,syn mel stomatologický problém který by pan doktor ani resit nemusel,přesto nam velice pomohl syn dostal ATB ktere mu pan doktor donesl az domu a nemusel byt hospitalizován s otravou krve .Za me velký díky

Byla jsem u něj s bolestma břicha, řekla že to bude v pohodě,že to přejde. O hodinu později jsem jela do nemocnice a hned mi napsali papíry a za půl hodiny jsem šla na sál. Operovali mi slepák. Nedoporučuju. Na vše říká že to bude dobrý.

Chodím s klukama k panu doktorovi už co se narodily.I po přestěhování do Děčína jsem zůstala u něj.Je vstřícný a ochotný, vše vysvětlí.Jsme nadmíru spokojeni.

Je po p.doktorce Pírkové,druhý nejlepší dětský doktor jakého znám ,moje obě děti u něj byly až do 18 let a dcera od něj vůbec nechtěla přejít k lékaři pro dospělé,teď má sama malé děcko a opět je u p.doktora Holého.Kéž by takových lékařů bylo více .

Pan doktor léčil mě a teď i moje děti a jsme moc spokojeni:-)

Nejlepší doktor co znám,sice k němu nedocházím pravidelně se synem,ale když je na pohotovosti jako lékař,jsem klidná.V klidu vše vysvětlí,udělá veškěrá vyšetření a vše co je v jeho silách.Mám pocit,že se mu mohu se vším svěřit a velice rád poradí a uklidní.Více takových lékařů

Jsem s ním spokojený, protože nepíše antibiotika jen tak,
při každé banální viróze, rýmě. Jak to jinak vyžaduje ten
zástup úzkostných matek, které jsou pak nespokojeny když
jejich mrňous nedostane hned antibiotikum.
Upozorňuji úzkostné matky, že dle studií v ČR se v 50%
dávají antibiotika zbytečně, ale u českých pediatrů v 80%!!
Antibiotika jsou jen na bacily a ne na viry.
Na viry máme jen virostatika(a těch je málo) či očkování
jako prevence. Doporučuji číst seriózní, denní tisk, je to
tam několikrát za rok.

Můžu jen doporučit byl můj dětský lékař a teď i mého syna.Vše ochotně vysvětlí a má smysl pro humor...

Pan doktor je milý, vstřícný a ochotný. Vše vysvětlí a poradí. Mohu jen doporučit.

jsem spokojená