Ortodoncie, zubní laboratoř
Sofijská 1299/11, Děčín

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Mě rovnátka nasazoval pan doktor bez rukavic, což mě velmi zarazilo. Ke všemu na mě dala sestřička špinavý zakrvácený ručník. Chtějí mi nasazovat zbytek rovnátek až za několik měsíců, kdy to bude dražší a léčba se tím i prodlouží. Nechápu proč mi neudělal rovnou obě patra. Teď vše budu muset absolvovat znovu. Má to logiku! Kontrola by měla být každý měsíc a né až v roce 2078. :-( Kdybych to věděla, tak se tomuto panu doktorovi obloukem vyhnu! Čištění zubů také nebylo zrovna precizní. Čistila to hrozně na rychlo. Byla jsem objednaná několik měsíců dopředu a stejně jsem hodinu a půl čekala.

Milý profesionál. Vstřícný, ochotný. Vždycky jsem mu plně důvěřovala, ví, co dělá.

Velmi dobrý pan doktor s prijemnym vystupovanim a dokaze sve pacienty vrele privitat

Pan doktor má velice dobrý přístup. Vše s vámi osobně probere a do detailů vysvětlí co vás čeká. Chodila jsem již ke třem ortodontům, takže mám možnost srovnání. Jako jediný mi srovnal do roka zuby, aniž by se muselo cokoliv trhat, jako to chtěli udělat jiní. Jediné, co mi nevyhovovalo, byla čekací doba v čekárně, ale asi pro to mají své důvody. Za ty krásné zuby to stojí!!!

Můj syn měl rovnátka cca 2 roky a ani jsem nevěřila že se mu ty zuby tak srovnají! Můj syn má ještě k tomu "syndrom bílého pláště", dá-li se to tak říct! Pan doktor má svatou trpělivost s dětmi, proto ho mohu doporučit jak po zdravotní stránce a i po té lidské! Děkujeme pane doktore! Martina Lepková (Ne ta Martina jak si asi tady stěžovala, to nejsem rozhodně já!)

Mimo kvalitní péče po stránce lékařské oceňuji i to, že pokud je pacient objednán na určitý čas, v tento čas opravdu přijde na řadu. Za téměř 3 roky našeho dojíždění s dcerou jsme nikdy nečekali více než 15 minut. Nikdo se pak nemůže divit, že takový lékař má plný stav pacientů.

Moho jen doporučit.

Paní Martino, přečtěte si znovu mou připomínku. Rád si počkám, ale očekávám, pokud zavolám termín, třeba za půl roku. A ne vyjádření "ať mají všichni stejnou šanci"

Za mne a mou dceru,obě spokojené pacientky je hodnocení velmi dobré. Spokojenost s jednáním i výsledkem. Již to máme obě za sebou a v pohodě. Jen na okraj k tomu,který si není jist. Někdy se vyplatí i počkat. Když je v kině vyprodáno, tak to pochopí každý. Pokud má doktor plnou kapacitu ordinace a limit na příjem nových pacientů od pojišťovny je to hned nepochopitelné a chřestíme časy dávno minulými. Již moje babička ale říkala: Na dobrého doktora si musíš počkat. Jen neumětel má prázdnou čekárnu. Pokud to je stále nepochopitelné, tak jinak: Do litrové lahve dva litry nenaleješ.

Odborník,rozumný,kvalitní péče