Kochova 1185, Chomutov

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi jezdím již několik let jsem moc spokojená vždy se věnuje a řeší problém,který se vyskytne. Vše vysvětlí a hledá příčinu za ty léta co k němu jezdím jsem se nikdy nesetkala s neochotou. Lékař ke kterému vzhlizim s velkou úctou a velkým díkem za jeho léčbu a lidský pristup k pacientovi.Take jeho sestricce Petře patří velký dík vždy příjemná a usměvavá.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan dr. V. Kuba je dle mých zkušeností" nejlepší doktor na této poliklinice".
Přeji mu hodně uspěchu a hlavně pevné zdraví. Sestra Petra, výborná vždy příjemná, ochotná.

No, po pravdě jsem rozčarován z toho, že během mého vyšetření si tento lékař vyřídil 4 soukromé tel. hovory. Vyšetření bylo sice důkladné, ale určitě by ušetřil spoustu času, kdyby si soukromé záležitosti vyřizoval do ordinačních hodinách. Jinak sestřička z této ordinace je moc milá.

Odborně pravděpodobně velmi dobrý, ordinuje do pozdních hodin, dlouhé čekání.

Skvělý doktor , snaží se pomoci ....doporučuji ...délka v čekárně je sice dlouhá ale jeho vyšetření je důkladné .Lepšího doktora jsem nepoznala .Irena Loudová

Jistě skvělý specialista, pacienta důkladně vyšetří. Bohužel, díky čekací době dlouhé i 4 hodiny o spoustu pacientů tak skvělý specialista přijde....škoda.
Možná by bylo vhodné počítat s ošetřením na jednoho pacienta dostatečně požadovanou dobu a dle toho pacienty objednávat.
Sama jsem čekala na vyšetření rovné 4 hodiny. Vzhledem k tomu, že vyšetření bylo pro mě velmi důležité, musela jsem v čekárně vydržet a bylo to opravdu hodně nepříjemné.
Jak moc důležitý je pacient, kterého nechá personál čekat na vyšetření 4 hod?
Na tuhle otázku jsem si již odpověděla a co vy?

Dle mých zkušeností je to velmi dobrý lékař.
Tímto zdravím :-)

Velmi dobrý lékař, ochotný, odpovědný, svědomitý. Vysvětlí a snaží se pomoci.

100% specialista to je ale pacientova rozsáhlejší diagnóza se mu již nehodí do škatulky a tak pacienta mile rád přenechá své kolegyni MUDr. Skořepové.

v poradku jezdi k nemu pacienti az z usti.