Vilém Zoubek, praktický lékař

Praktický lékař

č.d. 54, Katovice
Ord.praktického lékaře pro dospělé

387 15, Střelské Hoštice
Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Nejen výborný lékař,ale i skvělý člověk.Takových lidí víc!!!!!! Štěpková Gabriela

Pan doktor by se spíše měl nad sebou zamyslet, zanedbat tak velkou věc jako je rakovina.. neni moc dobre! Kdyz si pacient stezuje pres dva roky na bolesti ramene, a cele paze a nakonec posle pacienta do nemocnice a tam delaji ruzne obstriky a buhvi co jeste a nezjisti podle vysetreni, ze pacient ma rakovinu, tak mi pak reknete kde to jsme.. takovyhle omyly se prece nesmeji ve zdravotnictvi stavat a pokud specialiste ve Strakonicke nemocnici na to neprisli, tak uz nevim.. Pripada mi, ze si tam jen kryjou zada.. Je to hnus, kvuli tomuto zanedbani jen akorat zpusobi umrti!! Kdyby jste na to prisli pred dvema lety, mohlo vse být jinak.. Skoda se rozcilovat

Odborník,svědomitý, obětavý. Nejlepší diagnostik na Strakonicku.
Díky pane doktore.

doporučuji

Superdoktor :-)

Pan doktor je skvělej,obětavej,pomůže všem i po pracovni době mojí rodině pomohl mockrat.moc děkuji.

Pan doktor je výborný a svědomitý lékař, znám jej dlouho

Velice nám pomohl, když jsme lékařskou pomoc na dovolené potřebovali. Jan Kobliha, Bílina

Velice dobrý lékař, svědomitý. Vždy pro jistotu kontroluje vše. Nic nezanedbá. Antibiotika rozhodně neordinuje přehnaně. Je vstřícný.