Terezínská 487/71, Lovosice
Plicní ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Byl to skutečně P A N doktor!!!!!!!!!!!!!

Tento lékař byl opravdu moc dobrý :) Měla jsem ho ráda, a je mi líto, že už tu není..

doporučuji,Maljuk

Odpověď k nesouhlasnému názoru. Vy ale skutečně můžete jet někam jinam pokud jste nespokojena. Dnešní doba to již naštěstí umožňuje, tím mám na mysli svobodné rozhodování o svém konání, pokud je toto pro Vás nezvladatelné bylo by potřeba navštívit jiného lékaře a i jiné zařízení, doufám, že není nutno více upřesňovat!

nejlepší pan doktor to byl ..budem si ho stále pamatovat prostě nejlepší je ho škoda ted už tam chodit nebudu ....bude nám scházet takovej jako on už nikdo není ....

Výborný lékař - zodpovědný, vstřícný, pečlivý, skvělý diagnostik. Spolu se sestřičkami tvoří profesionální tým.

Nejlepší lékař a hlavně člověk na pravém místě,těm negativům nevěřte,je to prostě kapacita!!!!!

vynikající lékař

Velmi profesionální přístup, vstřícné jednání a návaznost na další pracoviště

Dobrý den, nechci nijak hodnotit odborné kvality MUDr. Jenšovského, ale proč od pacientů vybírá poplatek 3O Kč sestra již v čekárně, když neví, zda proběhne klinické vyšetření nebo ne (v případě, že neproběhne, není pacientovi poplatek vrácen - vlastní zkušenost autora). Na nástěnce je uvedeno, že poplatek se hradí při cituji: "Kontaktu pacienta s lékařem v ordinaci - konzultace,..." Konec citace. Je tento postup správný? Domnívám se, že nikoli.