MVDr.

Veterinární OrdinacePoživil V. , Šturcová B. Mv NULL

Veterinář

Kontaktní informace

• pokazde kdyz jsem k tomuto veterinari sla byla jsem moc spokojena skvele vystupovani a peci ke zviratkum.
    Proto budu k tomuto lekari znovu dochazet se svim pejskem o ktereho se pekne postaraji ohledne veskere pece dekuji Appeltova M.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Nelze ani slovy vyjádřit jak jsem šťastná že právě oni jsou mými veterináři.To jak se vždycky snaží pomoci,jak přistupují ke zvířatům,jak jsou milý.Ať je tam zrovna kdokoliv,nikdy není problém.Ta ochota je až zarážející a ke všemu jsou tak levní!!!Nikdy si neřekli ani o halíř navíc než je nezbytně nutné.
      Pomůžou s jakýmkoliv problémem a jakýmkoliv zvířetem.Moc jim za všechno děkuji a přeji do budoucna jen to nejlepší

• Jsem velmi spokojena.Vstricne a velmi mile lekarky.Prijatelne ceny.Vyborne zkusenosti i s malymi zviratky jako jsou fretky.Z me strany mohu jen a jen vsem doporucit.

• Vždy bezproblému, jsme skoro sousedi :))

• Naprosto profesionální přístup, odbornost, citlivost

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní