Veterinární Ordinace Tuma & Král Mv, veterinář Ústí nad Labem

MVDr. Veterinární Ordinace Tuma & Král Mv

Uložit

Veterinář Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Na Valech 9/1, Ústí nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Jsme na tom asi stejně, na péči obou veterinářů si nemohu stěžovat, jsou ochotni prokonzultovat cokoliv na co se zeptáte, mají výborný přístup ke zvířatům...oba doporučuji :)

K
Ověřený profil

Pan doktor Kral se stal nasim veterinarem ohledne koni , moc ho jeste nezname ale na doporuceni jsme ho zavolaly a jeho pristup byl velice ochotny a velice profesionalni , rekl nam ze kdyz se neco stane pokud bude moc hned prijede , a to jako majitele je presne to co kazdej potrebuje slyset tu podporu lekare kdyz se neco stane ze majitel nebude panikarit a muze zavolat a vi ze k jeho milackum lekar prijede :)

H
Ověřený profil

Služeb lékařů Tůma a Král využívám 26 let a mohu potvrdit jen ochotu vstřícný přístup jak k majitelům zvířátek tak i ke zvířátkům samotným. Za ty roky si je nemohu vynachválit již mnohokrát mi pomohli za což jim moc děkuji. Pokud zvířátko potřebuje pracují i na úkor svého volna jsou prostě nejjjjjj.

K
Ověřený profil

MVDr. Jiří Král se stará o naše pejsky již více jak 20 let. Posledních 12 let co máme CHS je to náš rodinný "veterinář". Mohu se na něj kdykoli spolehnout, přijede ve dne v noci, když rodíme, když jsme marod, kdykoli je tu pro nás. Před 7mi lety se naše rodina rozrostla také o morčátka, takže i o ty se nám starají oba dva páni doktoři. MVDr. Tůma provedl i císařský řez u morčete plemene skinny a tak krásnou jizvu po šití by mohla závidět i modelka. Léčí vždy s plným nasazením, s láskou a péčí. Mají oba dva moji bezmeznou důvěru. Stáli při nás, když si jezevčice zlomila nohu v loketním kloubu, pochroumala žebra a k tomu otřes mozku v pouhých 3 měsících. Dneska skáče jak sřelená, je Mezinárodní šampionka krásy C.I.B., má lovecké zkoušky v 1.ceně, noruje a běhá jak blázen. Nepoznáte, která packa byla zlomená. Je matkou již třetího vrhu a jen díky péči našich doktorů je dneska báječnou kamarádkou, parťačkou a jezevčicí, jak má být! Celková léčba trvala s rekonvalescencí cca 4 měsíce, ale stálo to za to!! Pánové, děkuji Vám!!! :-)

Š

Pan doktor Král má velmi hezký vztah ke zvířátkům,léčí s nejlepší pečí,je výborný doktor,

Š
Ověřený profil

Pan doktor Král je nejlepší lékař,jakého jsem kdy poznala.Miluje zvířátka,je k nim jemný a citlivý.Vždy vyhoví,když ho člověk potřebuje.Prostě nej.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti