Veterinární Ordinace Tuma & Král Mv, veterinář Ústí nad Labem

MVDr. Veterinární Ordinace Tuma & Král Mv

Veterinář

Na Valech 9/1, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Jsme na tom asi stejně, na péči obou veterinářů si nemohu stěžovat, jsou ochotni prokonzultovat cokoliv na co se zeptáte, mají výborný přístup ke zvířatům...oba doporučuji :)

Pan doktor Kral se stal nasim veterinarem ohledne koni , moc ho jeste nezname ale na doporuceni jsme ho zavolaly a jeho pristup byl velice ochotny a velice profesionalni , rekl nam ze kdyz se neco stane pokud bude moc hned prijede , a to jako majitele je presne to co kazdej potrebuje slyset tu podporu lekare kdyz se neco stane ze majitel nebude panikarit a muze zavolat a vi ze k jeho milackum lekar prijede :)

Služeb lékařů Tůma a Král využívám 26 let a mohu potvrdit jen ochotu vstřícný přístup jak k majitelům zvířátek tak i ke zvířátkům samotným. Za ty roky si je nemohu vynachválit již mnohokrát mi pomohli za což jim moc děkuji. Pokud zvířátko potřebuje pracují i na úkor svého volna jsou prostě nejjjjjj.

MVDr. Jiří Král se stará o naše pejsky již více jak 20 let. Posledních 12 let co máme CHS je to náš rodinný "veterinář". Mohu se na něj kdykoli spolehnout, přijede ve dne v noci, když rodíme, když jsme marod, kdykoli je tu pro nás. Před 7mi lety se naše rodina rozrostla také o morčátka, takže i o ty se nám starají oba dva páni doktoři. MVDr. Tůma provedl i císařský řez u morčete plemene skinny a tak krásnou jizvu po šití by mohla závidět i modelka. Léčí vždy s plným nasazením, s láskou a péčí. Mají oba dva moji bezmeznou důvěru. Stáli při nás, když si jezevčice zlomila nohu v loketním kloubu, pochroumala žebra a k tomu otřes mozku v pouhých 3 měsících. Dneska skáče jak sřelená, je Mezinárodní šampionka krásy C.I.B., má lovecké zkoušky v 1.ceně, noruje a běhá jak blázen. Nepoznáte, která packa byla zlomená. Je matkou již třetího vrhu a jen díky péči našich doktorů je dneska báječnou kamarádkou, parťačkou a jezevčicí, jak má být! Celková léčba trvala s rekonvalescencí cca 4 měsíce, ale stálo to za to!! Pánové, děkuji Vám!!! :-)

Š

Pan doktor Král má velmi hezký vztah ke zvířátkům,léčí s nejlepší pečí,je výborný doktor,

Š

Pan doktor Král je nejlepší lékař,jakého jsem kdy poznala.Miluje zvířátka,je k nim jemný a citlivý.Vždy vyhoví,když ho člověk potřebuje.Prostě nej.