Veterinární Ordinace Pod Červeným Vrchem NULL

Veterinář Více

Děčín 1 adresa

Puchmayerova 299/2, Děčín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pokud máte psa nebo kočku, tak Vás asi ošetří bez problémů. V případě, že vlastníte jiný druh zvířátka, doporučuji zajet raději kousek opodál. S jinými druhy zvířat se tu příliš nemazlí.

Naprostá spokojenost. Pan Bednarský nejlepší veterinář v okolí. Vždy dobře poradil a pomohl. Je dokonalým veterinářem plus naprosto úžasný lidský přístup.
Jen mají na klinice otevřený obchod s doplňky a tam mě teda zaskočil přístup paní prodávající. Chtěla jsem poradit s šampónem na jorkšírka- nejdřívě předemnou telefonovala dobrých 10 minut a pak když to položila tak se mě arogantně zeptala co chci. Posléze mě začala poučovat jak ubližuju pejskovi, když ho koupu jednou týdně.(Když pejsek lítá celý den na zahradě je potřeba ho jednou týdně vykoupat- můj názor). Chtěla jsem poradit se šampónem a skončili jsme jinde. Koupila jsem pejskovi hračku a pelášila. Opravdu arogantní chování!

Velmi dobrá klinika, pan Bednarský je opravdový profík a skvělý diagnostik. Vždy pomohl a nikdy se nesnažil z Vás vytáhnout co nejvíc peněz. Nová mladá doktorka Lucka je taky ohromně šikovná a milá. Taktéž sestřička je obzvlášť milá k zvířatům. Je vidět, že zde léčí lidé, kteří tomu rozumí a jejich práce je opravdu baví. Všem kdo chtějí svým mazlíčkům z Děčína a okolí dopřát tu nejlepší péči vřele doporučuji