Veterinární Ambulance A Klinika Růžodol

Veterinář Více

Liberec 1 adresa

Ostašovská 521, Liberec

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Díky špatnému vyšetření mého psa a stanovení diagnózy na této klinice (k tomu jsme si zaplatili samozřejmě příplatek za pohotovost) nyní můj pes čelí následným těžkým problémům. Další vyšetření na jiné klinice ukázalo, že klinika pochybila a pes nebyl řádně vyšetřen a medikován. Vyhněte se této klinice. Budete jen zklamaní a budete muset vynaložit další peníze, aby dali vašeho mazlíčka do pořádku. Nikdy více nechci, aby můj pes trpěl neprofesionálním rozhodnutím za těžké peníze.

Umístění: Ordinace Jiný

Shanela jsem lek pro pejska který všude je dostupny za cca 260kc a tato klinika ho prodává za jednou takovou cenu. Připadá mi sprosté účtovat tak nehoráznou cenu. Nikde jsem se nesetkala s takovou cenou ani online. Samozřejmě není možné vrátil. Moje chyba ze jsem vůbec vkročila do teto ordinace. Nedoporucuji.

Umístění: Ordinace interní vyšetření zvířete

Ordinaci jsem navštívila z důvodu nemoci svého kocoura. Několikrát zvracel a tak bylo potřeba se obrátit na odborníka. Musím ale říci, že jsem z následující péče o mé zvíře velice zklamaná. Přez všechny testy a injekce se stav zvířete stále nezlepšoval a nebyla stanovena pevná diagnostika problému. Nikdo mi nebyl schopen říci, co mu vlastně je. Ale nejčastější názor byla otrava pokojovým ibiškem, který kocour sežral. Tato rostlina pro kočku jedovatá ale není. Po pěti dnech, kdy se jeho stav stále nezlepšoval, jsem zašla k jiné veterinářce a světě div se, kocour měl skříplou páteř, čehož si nikdo na této klinice po pěti prohlídnutí a prohmatání kocoura evidentně nevšiml. Zbytečně měl několik dní navíc bolesti. Jsem tedy s péčí o mé zvíře velice nespokojená.

Na tuto veterinu jsem přivezla pejska po úrazu. První ošetření asi dobré. Lékařka ochotná. Pejsek zůstal na klinice přes noc, při každém telefonátu mi tvrdili že stav se lepší. Po příchodu druhý den ráno jsem zjistila, že stav se nejen nelepší, ale horší. když jsem si chtěla pejska odvézt,chování personálu značně ochladlo. prý by měl ještě zůstat. Zvířátko leželo v boksu v obrovské kaluži moči. Promočené, ztuhlé zimou. Nakonec na své zranění zemřelo, ale na jiné vet. klinice,v teple, s nejlepší možnou péčí, v klidu. Těžko říct, jaký vliv měl pobyt na této klinice,ale domnívám se že pokud bych si pejska nepřijela vyzvednout, tvrdili by mi i dál že stav se lepší a je třeba ještě další den pobytu.Zřejmě opravdu nebyla naděje.aleten stav v jakém jsem svého mazlíčka našla byl hrozný. Tuto kliniku jen na první nejnutnější ošetření.pokud opravdu není kam jinam.A nenechávat přes noc.

Jsem velmi spokojená. Přístup naprosto profesionální, paní doktorka byla velmi milá a hodná na pejska, stejně jako všichni ostatní na veterině. Pokud bude další zdravotní problém, neváhám a navštívím opět tuto kliniku.

Když mi pes onemocněl.. Vytáhli ze mě tolik peněz, že ještě teď mám husí kůži.
Po tu dobu co jsem tam chodila, tak byl pokaždé někdo jiný a řekli mi pokaždé něco JINÉHO.
.. . Z ordinace jsem chodila s pláčem a s tím co to zas bude příště.
Jednou mi řekli, že musím s agilitami skončit.. Ptala jsem se podruhé a paní se smála, ať se nebojím, že pokračovat mohu. Každý den byla "nová" diagnóza. Antibiotika nezabírala a tak mu opět NOVÝ doktor začal dávat injekce.. Nakonec jsem tam nechala za týden 2500,- Kč + antibiotika.
Ke psu se taky nechovali zrovna nejlépe..Má obrovskou hrůzu z injekcí a doktorů a dříve pejsek který si nechal vše líbit,musí mít náhubek jak je vynervovaný a kouše..
Věřím, že v krajní nouzi by dokázali pomoc.. ale k nim už nikdy.. !

Dnes jsem s brekem z této kliniky utekla, mám nemocného psa a poslední dobou se tam ke mě všichni chovali dost hnusně, odměřeně, paní doktorka když nás viděla v čekárně, tak na celou čekárnu zakříčela, váš pes má smrtelnou nemoc, musíte se o něj starat, v ordinaci na mě shlíželi skrz prsty a se vším byl problém. Platila jsem nehorázné sumy, chtěli abych každý týden chodila na kontrolu, kde mě jen skasírovali o částku kolem tisíc korun, psovi vůbec nepomohli, a diagnózu jsem jim musela sdělit já, do té doby vůbec nevěděli, co psovi je. Nakonec jsem se dozvěděla, že jsem jim prý vyhrožovala soudem, když pes umře, a pak jsem pochopila proč se ke mě chovají tak hnusně. Nikdy jsem si nemyslela, že pes má smrtelnou nemoc, je to sice hnusná nemoc, ale o smrtelnosti nemoci mě neustále přesvědčovali jen na této veterině, asi abych chodila a cvakala. Pokaždé tam je jiný doktor, každý doktor řekne něco jiného, nikdo nepomůže. Na této klinice mě hluboce urazili jako člověka, a lituji každého desetníku, který jsem tam nechala, protože si nezaslouží vůbec nic!! NEDOPORUČUJU. Pes Anglický Buldog.

Nemohu si stěžovat, na tuto kliniku jsme chodili před lety, kvůli stěhování jsme, bohužel, změnili i veterináře. Nakonec nám na další liberecké klinice zabili naši milovanou mopsinku a my jsme se do Růžodolu pokorně vrátili. Náš nový mopsík potřeboval zákrok v narkóze a když pan doktor Chlebeček viděl, jak jsem vyděšená z možnosti, že nám chybnou narkózou mopsík zase zemře, klidně mě vzal na sál k zákroku a vše dopadlo dobře. Už nikdy jinam! Této klinice patří opravdu jen poděkování, od nás tedy určitě. Eva.

Veterina naprosto příšerná. Chodila jsem sem asi dva roky a už tam nikdy nejdu. Vystřídali jsme snad všechny a kromě MVDr. Tomáška, který už na klinice není, a sestřičky je to hrůza. Na této klinice léčí jen psy a kočky, jiná zvířata asi ani nikdy neviděli. Většinou se na mě dívali, jako by chtěli diagnózu slyšet ode mě. Několikrát jsem se setkala s arogancí, nikdy mi nebyla řečena choroba mého miláčka a nakonec, po několika týdnech jejich usilovné, nikam nevedoucí a zmatené péče zvládli stoprocentně říct jen to, že jsem o miláčka přišla, což bych věděla i bez nich. Za neuvěřitelné peníze neuvěřitelný přístup a ještě neuvěřitelnější nic. Situaci hodnotím s odstupem zhruba roku, takže by to mělo být objektivnější, jestli vůbec může. A perličku na závěr, od "specialisty" jsem si vyslechla dvě nevyžádané rady k chovu, které jsem ani nepotřebovala. 200 Kč.

..............děkuji, ale sem už nikdy. Vezla jsem v autě psa s krvácející tlapou a bolestma. Po cestě jsem volala na tuto kliniku, zda nás ihned vezmou, že pes má bolesti a krvácí z tlapky. Doktorka mi řekla, že mě vezmou , ale jakmile přijdu na řadu - pokud to není nic vážného. Že Vám pes v autě naříká ji zřejmě nezajímalo. Takoví lidé, kteří nemají vztah ke zvířatům (usuzuji dle jednání dotyčné), by neměli vůbec přijít do styku se zvířaty, natož je ošetřovat!