Valdštejnská 394/26, Liberec

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pana doktora Cvrčka určitě DOPORUČUJI všema deseti !!! Zvířata ho milují, po očkování byla koťátka zcela klidná, jinde je to bolelo. Pan doktor je nejdřív uklidní, pohladí a pak aplikuje. Jinde to bylo šup šup. Je poznat, že má velmi rád zvířata. Časově se vždy snaží přizpůsobit , je velmi vstřícný. My a naše zvířátka jsme velice spokojeni .

Umístění: Ordinace Jiný

Přijel jsem k panu doktorovi s nemocným mladým potkánkem. Myška dostala injekci vitamínů a výživu, ale přes veškerou snahu otravě či nemoci v noci podlehla... Druhý den jsem přivedl na kontrolu druhého potkánka, který je naštěstí zdravý. Pan Cvrček vysvětlil, na co si u těchto zvířátek dávat pozor (hlavně mycí prostředky) a poradil s dalším chovem. Doufám, že už nebudu muset, ale kdybych si měl vybrat, určitě pojedu zpět k panu doktoru Cvrčkovi. Je vidět, že má zvířátka opravdu rád.

Umístění: Ordinace Jiný

Pana Cvrčka vřele doporučuji pro chovatele suchozemských želv,protože hned zahájil účinnou léčbu, pokud jsem mu řekla příznaky, hned věděl co za lék nasadit a poradil mi s chovnými podmínkami. Je to člověk, který má rád zvířata a záleží mu na nich. Moc se mi líbil jeho přístup a z želvy, která ze dne na den byla skoro bez života a jen otevírala zobák a lapala po vzduchu, mám znovu želváka plného života. Jsem opravdu ráda, že jsem našla zkušeného veterináře na plazi.

Umístění: Ordinace Trzné rány

Výborný veterinář - vše co dělá má hlavu a patu. Vzhledem k tomu že mám dva chrty tak jsme u něj docela často s tržnými ránami na šití. Ano. Jak píšou kritické názory, také zašil mojí fence do rány dren. Pro laika to vypadalo docela nechutně, protože už tak chybějící kůže byla značně našponovaná. Tento dren totiž slouží k tomu aby se přichytila potrhaná kůže která by neměla na slabině šanci se sama pouhým zašitím uchytit a vzniklo by v dutině místo k rozvoji bakterií, tím by se rána stěží zahojila. Po vyndání stehů výborně zhojená rána původně značného rozsahu. Pravda, je trochu možná roztržitý, (nicméně Albert Einstein byl také pro okolí tak trochu jiný) ale je to fundovaný člověk který bere tuto práci vážně a ne jako obchod - nesplácí leasingy na nových přístrojích jako se to podařilo na klinice Jaggy v Praze ( za jediný den diagnostik lehčí o 17tis. a bez určení diagnózy. Pro doktora Cvrčka nejsou operace v pul jedné v noci problém. Ochotný a navíc jediný veterinář u kterého si moje vipetky vezmou pamlsek. A to ho znaj jen ze šití a vakcinací :) Jen nakonec: 20 let jsem profesně dělala se zvířatama prošla jsem dobrými i méně fundovanými veterináři s za mě je to “pan doktor”

Našeho psa pokousal pes. Vážený pan doktor ho při ošetření mlátil do čumáku a neskutečně na něj řval. Když jsme šli na jinou kliniku na kontrolu, zjistili, že mu zašil do rány dren, což ho muselo podle paní doktorky hrozně bolet. K němu už nikdy!!! Kdyby šlo dát zápornou hvězdičku,tak jich dám minimálně deset.

Pan doktor mi zachranil jiz druhe zvire. Prvni byla moje perska kočka s obrovskou kylou. Druha byla nase fenka civavy. Kvuli vzpriceni stenete v porodnich cestách mi málem umrela. Pan doktor prijel ve 22h a do 1h rano odvádět bajecnou praci. Lezel u fenky na studene zemi a pomahal ji s porodem. Po dlouhe dobe se mu podařilo stenatko narovnat a cubinka ho z posledních sil vytlacila. Stenatko bohuzel neprezilo. Ale diky panu doktorovi prezila moje laska chlupata a za to mu patri moje uprimne a velke diky. A ze jeho ordinace neni dokonala? Neni. Ale jeho pristup ke zviratum je naprosto uzasny, precizni, profesionalni a láskyplný. Za me pana doktora Cvrcka doporucuji.

Dobrý den , pana doktora jsem kontaktovala v 22:L00 večer stím že má naše fenka problém . A že mě ostatní veterináři posílají do Prahy na kliniku . Pan doktor hnedka volal at přijedeme . Odborně naší fenku vyšetřil , bylo vidět že má rád zvířata aže to je specialista ve svém oboru . Mohl by bít protivný že ho otravujeme skoro v noci . Ale pan doktor byl opravdu moc milý a pečlivý , byli jsme v ordinaci skoro dvě hodiny . A fenečka vypadala hnedka o poznání lépe , u pana doktora zůstáváme v léčení . A moc dza nás doporučuji zvolit tohoto veterináře . Děkujeme za Akillu , Kadrmasovi

K panu doktorovi jsme chodili řadu let, dokud nebyl problém, tak vše probíhalo ok, jen každoroční očkování. Ordinace vypadá, jako by se v ní zastavil čas v roce 1950. Nikdy jsme nedostali žádný doklad o zaplacení. Nejhorší zkušenost jsme zažili, když se u našeho psa NO projevila torze žaludku, vzhledem ke špatné diagnostice provedené po telefonu jsme ztratili šanci psovi ještě pomoci. Další dlouhé hodiny jsme čekali na jeho příjezd, kdy pes již umíral v zoufalých bolestech. Injekce se dočkal, až když už byl téměř mrtvý. Za tento "zásah" jsme zaplatitli 2.200,- Kč .... Nejhorší byl ten pocit bezmoci.... K TOMUTO LÉKAŘI ROZHODNĚ NEDOPORUČUJEME ŽÁDNÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA