MUDr. Veronika Kloučková

Ordinace PL stomatologa
Mělnická 4, Byšice

výborná doktorka, vždy profesionální

neprijemna,arogantni,zlata Urbanová

Tuhle zubařku nedoporučuji. Příjde mi, že paní doktorka buď neumí nebo nechce ani trhat a plombovat zuby, natož aby odstraňovala zubí kámen. Asi je to pro ni finančně nezajímavé... Chodil jsem předtím k paní doktorce Urbanové, po které převzala ordinaci, která byla skvělá a snažila se zuby zachraňovat, dokud to šlo. Při preventivní prohlídce, kdy jsem si stěžoval, že je mi cítit z úst a nejspíš mám někde nějaký kaz, mi paní doktorka řekla, že to je zubním kamenem a poslala mě k ústní hygienistce, kde mi ho odstraní. Kazy prý žádné nemám (to zjistila během 20-ti vteřinové prohlídky) a podotkla, že v mém věku 35-ti let se mi už stejně zuby kazit nebudou??? Po třech měsících jsem byl u jiné zubařky, která mi řekla, že mám 2 plomby vydrolené a našla mi tři kazy (ty se určitě neudělaly během těch třech měsíců) a odstranila mi zubní kámen. To samé se stalo mé přitelkyni. Rychle pryč!!!

moc přijemná paní,řekne co bude dělat a hned se přestanu bát

K paní doktorce, jsem se dostala velkou náhodou, když převzala ordinaci po paní doktorce Urbanové, ke které jsem se dostala ještě větší náhodou a nemohu si tyto náhody vynachválit. Paní doktorka je vždy milá usměvavá a ochotná.
Vždy vše vysvětlí a upozorní.
Výborné jsou i čekací doby. Pokud jsem objednaná nikdy nečekám. /a že jsem u ní každou chvilku s právě rozléčeným zubem/

Pochvala i pro sestřičku Andreu :)

Měla jsem dlouho bolesti zubů a bála se jít k zubaři. Můj znamý mě doporučil paní doktorku a dnes vím že toto doporučení stálo za to. Paní doktorka po celý zákrok říkala, co bude dělat, kdy mě co bude bolet. Okamžitě jsem k ni získala důvěru a dnes k ni chodím již čtvrtým rokem s celou rodinou.

Paní doktorka je velice vstřícná a trpělivá, všechno co udělá předem řekne. Byla jsem velice překvapená vysokou úrovní profesionality. Velmi doporučuji