Věra Veřtátová, pediatr

Pediatr

Vlkovská 310, Ševětín
Pediatrie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní dr. je starostlivá. Chodíme k ní už skoro 11 let. Vysvětlí vše podrobně(někdy opravdu jak malému dítěti). Dez problémů doporučí ke specialistům. Všem bych jí doporučila.

Od většin maminek slyšim samé nehezké poznámky, ale já si stojim za tím, že moje 3 roční holčička má skělou doktorku a k níchž jsem chodila i já necelých 19 let.

Pani doktorka Veřtátová neni podle mě doktorka.Každé dítě má šelest na srdci,všechny nemoce léčí jen kapkami a nepozná zánět středního ucha.Roční miminko by poslala na obřísku.S jejími službami jsem byla velice nespokojena.

velm dobrá lékařka, která nic nenechá náhodě... a k tomu ještě moc milá a hodná:):):)

Dobrý den. K paní doktorce chodím asi tak tři roky s dětma. Jsem zatím spokojena. Někdy mám pocit, že jsem sama malá holka, když paní doktorka něco vysvětluje. Z prvu jsem si na to nemohla zvyknout trochu mě to uráželo, ale myslím si , že paní doktorka to myslí jen v dobrém zájmu dětí. Co se týče sestřičky u paní doktorky tak super!!

Mudr. Veřtátová je velice výborná lékařka.Byla jsem jejím pacientem celých 19 let a opravdu ráda na ní vspomínám.Nikde jinde se mi nedostalo lepší péče.

je skvěla a umí svoji praci

dobrý vztah

C

paní doktorka má velice osobní, ale i profesionální přístup, je hodná,umí vysvětlit léčbu, zbytečně nepředepisuje ATB, raději vyčká, něž se nemoc vyvine a může se s ní konzultovat průběh nemoci i po telefonu, pokud se jí něco nezdá, pošle bez problémů ke specialistovi, je důsledná,v evidenci měla moje dvě děti, jedno od narození, jedno od tří let až do věku, kdy jsme nedávno museli přejít k praktickému lékaři a spolupráce s ní byla více než skvělá, težko jsme ji po devatenácti letech opouštěli.