Kosmonautů 3014, Mělník
Oční ambulance

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Měla jsem akutní potíže a ačkoliv nejsem jejím klientem a hledala jsem rychlou pomoc v době dovolených p. doktorka byla velmi milá a vstřícná a to již v době své polední pauzy. Za sebe mohu říct o paní doktorce jen to nejlepší!!! Šárka Nemcová

Mé zkušenosti s touto lékařkou jsou jen a jen pozitivní, a to jak po stránce odborné tak i po stránce organizace práce. K lékaři si nejdu popovídat - očekávám profesionální přístup a toho se mi vždy dostalo. Delší objednací lhůty chápu, zájem je veliký a pokud by nebylo ošetření striktně profesionální byly by zajisté ještě mnohem delší.

Byla jsem původně objednaná k paní dr. Turkové, jenže kluk (4 roky) byl nemocný, tak nám dala náhradní termín až v květnu. Bylo to kvůli mžourání na tv, jenže ze dne na den nám začal úplně přivírat oči, tak jsem volala, jestli by byla tak hodná a vzala ho hned, že skoro nevidí. Bylo mi jen řečeno, že není místo, že platí květen, nebo že mám jet do Prahy. Vzali nás jinde tady na Mělníku, a jsem za to moc ráda...

Chodím k ní 20 let a jsem s ní naprosto spokojená.

přístup - hrůza

Musím souhlasit se špatným přístupem k dětem!NEDOPORUČUJI!!!!

K paní doktorce chodím už od malička a zatím si nemůžu stěžovat. Je občas náladová , ale jsme lidi a to asi každý.

Paní doktorka má hrozný přístup k dětem .Svého času jsem u ní byla s dcerou ,dcera se bála nevěděla co jí čeká a paní doktorka se na nás osopila že si jí máme nejdříve vychovat a potom s ní přijít.Když dceru vyšetřila napsala jí brýle o 2,5 dioptrie silnější než měla mít,což jsme zjistili po návštěvě jiného lékaře.Tuto paní radobi doktorku v žádném případě nedoporučuji .

Paní doktorka je ráznější, ale za to odbornice. jsem s ní velmi spokojena.

Nelíbí se mi její přístup k dětem, byla jsem několikrát zklamána. Bohužel.