MUDr. Věra Svobodová

Lužice 1 adresa

Praktický zubní lékař
Velkomoravská 900/405, Lužice

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Paní doktorce děkujeme celá rodina.
Paní doktorka je pečlivá, všechno vysvětlí a pomůže hlavně. Nechápu co tady lidi píšou ohledně osmiček, mě paní doktorka poslala na rentgen chrupu a rostou mi 4 osmičky a hned jsme se domluvili a příští měsíc jdu na kontrolu.

Na venkově se doktoři asi moc nepředřou, protože asi mají jisté, že o své pacienty, kteří nechodí dál než na pole a do vinohradu - tudíž ani do většího města, kde už se lékaři trochu snažit musí, nepřijdou. Nejenom, že vás domů v klidu pošle se zkaženým zubem, dokonce vám na osmičku, která se zařezává do čelisti, řekne: "To je zbytečné, přijďte zase na přes rok, uvidíme pak." Vzhledem k tomu, že jsem týden kvůli této osmičce nemohla otevřít ústa, nechala jsem se ještě pro jistotu objednat u zubařky v jiném kraji a městě. Spravila mi špatnou plombu, vyčistila zubní kámen, udělala rentgen a našla v oné osmičce zánětlivé ložisko. Občas je dobré nespoléhat jen na jeden zdroj informací, zvláště pokud jde o zdraví. Moje hodnocení pro paní Svobodovou jsou tedy dvě hvězdičky.

Co mi vyprávěla přítelkyně z její poslední návštěvy:
Při poslední návštěvě, když jsem přišla na kontrolu a s bolavou osmičkou, mi sdělila, že zuby mám v pořádku včetně osmičky. K dotazu na bolest jen řekla, že je to normální! Žádné vysvětlování, žádné příjemné vystupování. Znalosti i služby z dávné minulosti.
Nevěřila jsem a šla jsem k jiné zubařce. Ta mi objevila jeden kaz, odstranila zubní kámen, udělala rentgen a poslala mě ke specialistovi na vytržení osmiček! Přitom byla milá a všechno mi vysvětlila. To jen pro srovnání.

Lidem jako Svobodová by měli odebrat diplom a zakázat ordinovat, protože tak odfláknout svoji práci když jste lékař je trestuhodné.

než jsem přešla k této pí. doktorce, měla jsem strach ze zubaře, její práce bezvadná, poradí, lidská. Přešli jsme k ní celá rodina. Na preventivky se téměř těším, protože tato doktorka je moc fajn

To je pravda, tato paní doktorka snad získal diplom někde v krámě, jinak to není možný, k pacientům se chová jako ke zvířatům, její blomby jsou velké jak amerika, no do 18cti jsem měl fóbii ze zubařů, ale od doby kdy chodím jinam vím, že zubař může být i fajn.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Co se týče mé zkušenosti, bílé blomby od paní doktorky mám přes 5 let, nemůžu si je vynachválit, nejsou vidět a drží.

Paní doktorka mi zachránila zub, ze kterého zbývalo už velice málo. Pořád mám svůj a to je pro mě důležité. Vrtá velice rychle a to mi vyhovuje. Bolest, která trvá jen krátce je lepší než zdlouhavé protahování.

Jen díky ní máme celá rodina maximální fobii ze zubařů.
Děti k ní raději nepouštět, ještě by je mohla zmlátit!!!!NIKDY VÍC

NEJLEPŠÍ

S MuDr. Svobodovou mám jen ty nejlepší zkušenosti.Při mém velmi špatném stavu zubů,je to zatím jedna z nelepších co jsem poznala a to jsem bydlela jak na sever.Moravě,tak i na jižní Moravě. K zubnímu lékaři musím bohužel chodit často a vzhledem ke stálému stěhování jsem jich pár.poznala.Tak proto hodnocení této zubní lékařky je to nejlepší.