Věra Staňková, zubař

MUDr. Věra Staňková

Zubař

9 názorů

Uložit


Adresa

Na Panské mezi 293, Lhenice
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
9 názorů

M
Ověřeny pacient

Můj šestnáctiletý vnuk se dostal k paní doktorce jen proto, že ho nikde nevzali a litujeme toho. Potřeboval opravit stoličku, tak ho léčila tak, že měl neustále bolesti a ani mu nenabídla zmírnění injekcí při výkonu. Ostatní zuby ji nezajímaly. Vzala jsem proto vnuka u nás na prázdninách do M.Boleslavi k jiné, ale výborné zubařce a ta se po provedení prohlídky a moderním rtg vyšetření zhrozila - má 11 kazů, o kterých nevěděl a pí. doktorce to nevadilo. Zub se předělal, nebolí a kazy se teď během prázdnin každý týden dávají do pořádku. nevznikly tím, že by si vnuk nečistil zuby. Ještě chci říct, že jejím přístupem vypěstovala ve vnukovi i strach ze zubního lékaře a byl nadšen, že to je tady jinak. Bude raději dojíždět na pravidelné kontroly do M.Boleslavi, než aby u této "dobré" a vybavením a metodami zastaralé zub ařky přišel o zuby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

celá naše rodina chodí k jinému zubaři. Opravdu se zhrozili v jakém stavu mají opravené zuby a nechtěli věřit, že jsem chodili pravidelně na prohlídky a ošetření. Doporučuji k této zubařce nechodit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Celá naše rodina je spokojená oceňuji vstřícnost,pečlivost a individuální přístup .a samozřejmě ochotu jak paní doktorky,tak sestřičky.
Co se týče vybavenosti ordinace je suprové moderní a příjemné


H
Ověřeny pacient

Pokud k paní doktorce jdete 2x do roka na prohlídku, tak ok, ale jakmile máte problém, je to špatný. Paní doktorka by každý problém nejraději vyřešila trháním s tím, že "to už zachránit nejde". Díky Bohu, že jsem se šla přeptat jinam, jestli je trhání opravdu tím jediným řešením. Přeregistrovala jsem se jinam (péče a vybavení ordinace se nedá srovnat - lhenická ordinace je tak trochu jak za krále Klacka) a během dvou návštěv je zub vyléčený a krásně opravený. Takže sem už pro jistotu nikdy více.... Nehledě na leckdy arogantní a povýšené chování paní doktorky k pacientům...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Myslím že pokud nemáte větší problémy a řešíte jen běžné kazy, tak je dobrá..Ovšem pozor na nějaké záněty a větší zákroky..Léčí, vrtá, trvá to dlouho a finále je takové, že máte v zubu díru jak do vrat a "už" se nedá zachránit. Lidé z okolí, kteří znají její práci, by k ní jen tak něšli, čemuž odpovídá to, že stále nabírá a místní jezdí jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je moc sikovna, pecliva a trpeliva! S jeji praci jsem nadmiru spokojena.Sestricka je take moc mila a obe jsou velmi ochotne! Navic ceny jsou uplne smesne male. vsem doporucuji!


Ověřeny pacient

S prací paní doktorky jsem velice spokojená. Je milá, hodná, pečlivá. K dětem se chová také velmi dobře. Je to odborník, který se na vás nesnaží vydělat. Ceny za ošetření jsou s porovnáním se svým bývalým zubařem směšné.Vůbec mi nevadí dojíždět až z Českých Budějovic. Za mě a za celou rodinu doporučuji.


.

Blondýny jsou prostě fajn...jsem spokojená :-)
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


F

Jsem spokojen s pani doktorkou i se sestřičkou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti