MUDr. Věra Staňková

Zubař Více

Lhenice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Na Panské mezi 293, Lhenice

Můj šestnáctiletý vnuk se dostal k paní doktorce jen proto, že ho nikde nevzali a litujeme toho. Potřeboval opravit stoličku, tak ho léčila tak, že měl neustále bolesti a ani mu nenabídla zmírnění injekcí při výkonu. Ostatní zuby ji nezajímaly. Vzala jsem proto vnuka u nás na prázdninách do M.Boleslavi k jiné, ale výborné zubařce a ta se po provedení prohlídky a moderním rtg vyšetření zhrozila - má 11 kazů, o kterých nevěděl a pí. doktorce to nevadilo. Zub se předělal, nebolí a kazy se teď během prázdnin každý týden dávají do pořádku. nevznikly tím, že by si vnuk nečistil zuby. Ještě chci říct, že jejím přístupem vypěstovala ve vnukovi i strach ze zubního lékaře a byl nadšen, že to je tady jinak. Bude raději dojíždět na pravidelné kontroly do M.Boleslavi, než aby u této "dobré" a vybavením a metodami zastaralé zub ařky přišel o zuby.

celá naše rodina chodí k jinému zubaři. Opravdu se zhrozili v jakém stavu mají opravené zuby a nechtěli věřit, že jsem chodili pravidelně na prohlídky a ošetření. Doporučuji k této zubařce nechodit.

Celá naše rodina je spokojená oceňuji vstřícnost,pečlivost a individuální přístup .a samozřejmě ochotu jak paní doktorky,tak sestřičky.
Co se týče vybavenosti ordinace je suprové moderní a příjemné

Pokud k paní doktorce jdete 2x do roka na prohlídku, tak ok, ale jakmile máte problém, je to špatný. Paní doktorka by každý problém nejraději vyřešila trháním s tím, že "to už zachránit nejde". Díky Bohu, že jsem se šla přeptat jinam, jestli je trhání opravdu tím jediným řešením. Přeregistrovala jsem se jinam (péče a vybavení ordinace se nedá srovnat - lhenická ordinace je tak trochu jak za krále Klacka) a během dvou návštěv je zub vyléčený a krásně opravený. Takže sem už pro jistotu nikdy více.... Nehledě na leckdy arogantní a povýšené chování paní doktorky k pacientům...

Myslím že pokud nemáte větší problémy a řešíte jen běžné kazy, tak je dobrá..Ovšem pozor na nějaké záněty a větší zákroky..Léčí, vrtá, trvá to dlouho a finále je takové, že máte v zubu díru jak do vrat a "už" se nedá zachránit. Lidé z okolí, kteří znají její práci, by k ní jen tak něšli, čemuž odpovídá to, že stále nabírá a místní jezdí jinam.

Paní doktorka je moc sikovna, pecliva a trpeliva! S jeji praci jsem nadmiru spokojena.Sestricka je take moc mila a obe jsou velmi ochotne! Navic ceny jsou uplne smesne male. vsem doporucuji!

S prací paní doktorky jsem velice spokojená. Je milá, hodná, pečlivá. K dětem se chová také velmi dobře. Je to odborník, který se na vás nesnaží vydělat. Ceny za ošetření jsou s porovnáním se svým bývalým zubařem směšné.Vůbec mi nevadí dojíždět až z Českých Budějovic. Za mě a za celou rodinu doporučuji.

Blondýny jsou prostě fajn...jsem spokojená :-)

Jsem spokojen s pani doktorkou i se sestřičkou.