Praktický lékař pro děti a dorost
Hlavní 34, Žulová

Dobrá lékařka, příjemná a s vstřícným přístupem k pacientům. Nechápu negativní ohlasy, které se zde vyskytují.

S péčí o mé 2 děti jsem naprosto spokojená.

Paní doktorka díky svému přístupu stratila v posledních letech spoustu pacientů. Obavy rodičů zlehčuje, mnohé rodiče si pamatuje ze své ordinace před 20ti, 30ti lety ještě jako děti a také se k nim tak stále chová. Je v mnoha ohledech neprofesionální, občas nepříjemná, jízlivá, lehkomyslná. V pracovní době je často mimo ordinaci, v ordinaci ani v čekárně není zajištěno po celou dobu ordinačních hodin stálé vytápění, takže v chladných měsících sestřička doporučuje rodičům navštěvovat ordinaci pouze v časovém rozpětí od -do, kdy je topení zapnuté. Svou práci vykonává jen v nezbytném rozsahu. Např. očkování: Naočkuje jen povinná a ta nepovinná, které hradí pojišťovna ( ta i doporučí), ostatní možná očkování rodičům sama ani nezmíní. Na mně působí, jako by ji ta práce už ani netěšila.

Jsem spokojena.