MUDr. Věra Pochmonová

Praktický lékař Více

Petrovice 1 adresa

Samost. ordinace PL pro dospělé
č.d. 40, Petrovice

Doktorka opakovaně léčila moji maminku sděleními ,že má chřipku či alergii, že si má své problémy srovnat výživou apod. Jediný laboratorní rozbor, který .ji poskytla byl nejlevnější krevní obraz za 25,-- Kč. Až jiná lékařka, která Pochmonovou v době dovolené zastupovala nechala maminku řádně vyšetřit vč.biochemického rozboru, ale ukázalo se že je na léčení pozdě. Po té do měsíce maminka zemřela na již metastázovaný nádor. Pochmonová se při vyjádření pochyb na naši rodinu ještě osopila sdělením, že nemůže vyšetřovat všechny, že musí šetřit. Na náš podnět předala VZP naši stížnost zřizovateli její praxe – Krajskému středočeskému úřadu. Ten prostřednictvím posudkových lékařů vydal písemné tradiční „překvapivé“ sdělení, že doktorka nepochybila , i když maminku nevyšetřila. Nicméně ústně neoficiálně nám ústřední revizní lékař vyjádřil velké podivení nad nedbalým a nedostatečným postupem lékařky, taktéž o jejím etickém přístupu. Sdělil dále že v Rakovníku by po omezení či zrušení činnosti Pochmonové byl nedostatečný počet lékařů na počet obyvatel, a že uvítá, pomůžeme-li sehnat náhradního praktického lékaře. Pochmonová prý vyplňuje „díru“ která v Rakovníku vznikla v počtu lékařů. Využíváme alespoň tento portál, a ne 2x, ale 5 x měřte, než se do této „vyplněné díry“ přihlásíte.
Zannta

Velmi mi prospělo, když jsem se odhodlal přejít od Dr.Pochmonové k nové lékařce. Nová "paní doktorka" dokáže a má snahu diagnostikovat a léčit.Nic takového jsem u Pochmonové nezaznamenal. Bylo to za minutu 12.Zůstat u Dr.Pochmonové,mám nyní vážné zdravotní problémy.Nelámala si vůbec hlavu pátráním po diagnoze,a seznámením se s mým zdravotním stavem. Neudělala si na to ani čas, ani "peníze". V ordinaci mě většinou ani nevyzvala, abych se usadil.Předepsala mi jen širokospektrální lék bez doplatku, který mě místo pomoci rozhodil. Domnívám se však, že jí "není dáno", i kdyby si čas udělala. Neměla by působit vůbec jako samostatná praktická lékařka,může člověka poškodit.

Popáleninu 3.stupně léčí hypermanganem!!!

Je to profesionálka.

Obětavá, s dobrým vztahem k pacientům