MUDr. Věra Kozáková

Vendryně 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 906, Vendryně

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Děkuji dnes za odborné ošetření,pomoc a lidský přístup p. MUDr. Kozákové Věře a její sestřičce.
.P.doktorka byla velice milá, vše kolem zákroku, který mi byl proveden vysvětlila, poradila.Ne vždy se setkáváme v ordinacích s takovýmto přístupem. Mockrát děkuji a vážím si toho.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

TEXASKÝ MASAKR !
Dneska ráno jsem se psychicky připravoval na návštěvu zubního lékaře. Nevím jak Vy, ale pro mě to je vždy o nervy, nejsem z toho úplně na větvi. A tak si říkám : "Jampapidapám !"
po našemu : "No witej !"
Došel jsem zavčasu a paní DR Kozáková právě někoho dodělala a šel přede mnou ještě jeden pacient si říkám : skvělý, vyřídím ještě jeden hovor... Za 10 minut koukám, dívám se. Nikdo... Dveře otevřeny k paní Doktorce a já si říkám a je to tu.
Už mě berou... :-)) Sestra na chvílí zavřela dveře a je to tu.
Dveře se otevírají... (Znáte scény s těch hororu ne ? :-))
Tak jsem se usadil na to křeslo s očekáváním, říkám si musíš myslet pozitivně, tak jak se to učíš... :-))
Paní DR řekla : "Otevřete si..." a já ihned v myšlenkách si říkám : Kaz, Kaz, Kaz, Kaz,... znáte to ne ? POZITIVNÍ MYŠLENÍ v PRAXI :-))
DR projela zuby a povídá : " Máte bez kazu."
Tak jsem ji tam skoro objal :-)) že jsem dnes byl v tak dobrém stavu. 99,99 % za to, že bylo bez kazu, za to může paní DR Kozáková, protože ona je ten profesionál, zbytek přisuzuji naši řadě péče o ústní dutinu značky GLISTER, kterou jsem začal konečně! používat celou po mnoha letech.
P.S. : Proč to tady tak rozsáhle píšu ? Protože za mých mladých let to opravdu bylo samy kaz, a pamatuji si, že jsem měl i 14 kazů. Takže tak :-))
Děkuji paní DR !!!

K paní Kozákové chodim už skoro 20 let a nikdy jsem s ní neměl žádný problém ba naopak. Při urgetní pomoci mě vždy přijala velice rychle a s ochotou. To same se dá říct i přijemné paní sestřičce. Takže vřele doporučuji :)

Velmi šikovní paní zubařka. Mám jí moc ráda. I přesto, že je to zubařka.

Nejlepší paní zubařka!! Obrovská profesionálka.
Paní dr je velmi ochotná a vždy se snaží vyjít vstříc. Odvedená práce je velmi kvalitní. Pokaždé jsem velmi spokojená - vlasně mně nikdy ani nenapadlo, že by tomu mělo být jinak :-). Tímto paní doktorce velmi děkuji za nejlepší péči co znám.

Chodím k paní doktorce asi 30 let,a nikdy jsem neměla špatnou zkušenost.Naopak.Myslím si ,že je velmi ochotná a profesionální!!!

Naprostá spokojenost, pěkný přístup k pacientovi, vysvětlí, poradí ...

velice důležitá a nepříjemna doktorka

K paní Kozákové chodím od dětství a mám panický strach pokaždé když k ní jdu. Ikdyž jdu jen na prohlídku vždy si něco vybere a pak mě bolí 14 dní celé pusa. Když mi vypadla plomba vůbec mi to neošetřila namísto toho mi vytrhla jiný zub. Ted´mě rozbolel šíleně ten zub bez plomby a ikdyž má na dveřích napsáno že bolestivé případy ošetři bez objednáni, mě veme až za měsíc, protože má toho hodně / půl hodiny co jsem čekala za dveřmi a četla nápis NEKLEPAT v ordinaci nikdo nebyl!, ale paní doktorka nemá čas/.
Takže te´d mi nezbyde nic jiného než narychlo sehnat nějakého ochotného zubaře a přepsat se, nebo počkat 4další bolestivé dny až bude v Třinci pohotovost.

Velmi milá paní, ošetřuje celou naší rodinu včetně děti od malička.Pěkný přístup k pacientům citlivý způsob ošetřování.