MUDr. Věra Koptíková

Praktický lékař Více

Klenčí pod Čerchovem 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 285, Klenčí pod Čerchovem

Dobrý den ,mám zkušenosti s mnoho lékaři myslím si že paní doktorka Koptíková je velmi dobrým praktickým lékařem.její sestra má dlouholetou praxy a není nikdo lepší v aplik.injekcí a odběru krve.děkuji že je zde máme.protože "odborníků" jsem potkala již hodně.

nevim co tu porad resite, z meho posouzeni patri pani doktorka mezi nejlepsi co znam,,a jesti se nekomu nelibi, tak klidne muze chodit jinam,, dneska je takovy vyber,muze si to zkusit u jineho lekare!!!!!!!!!!!!! aspon bude moc pote zamyslet, ze je lepsi si vazit sveho lekare!!!

Jsem velice spokojen s paní doktorkou i se sestrou. Profesionálně i lidsky jsou obě na úrovni výborné. Petro, to záleží, na koho se obracíte,sestra sedí za vašimi zády.

paní doktorka mi vždy velmi pomohla, i když mám malou výtku - veškerou konverzaci o problému obstarává velmi výřečná sestra, která je někdy svým vyptáváním a až přehrávaným pochopením až trapná, zatímco paní doktorka mlčí. bylo by mi líp, kdybych veškeré svoje problémy neříkala vlastně pouze sestře, která až s nechutným pochopením přikyvuje a až teprve potom se vloží do situace paní doktorka. Jinak nemohu říct nic špatného, jsem ráda, že Klenčí má tak skvělou doktorku, jako je paní Koptíková.