Věra Koptíková, praktický lékař

MUDr. Věra Koptíková

Uložit

Praktický lékař Více

4 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 285, Klenčí pod Čerchovem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Dobrý den ,mám zkušenosti s mnoho lékaři myslím si že paní doktorka Koptíková je velmi dobrým praktickým lékařem.její sestra má dlouholetou praxy a není nikdo lepší v aplik.injekcí a odběru krve.děkuji že je zde máme.protože "odborníků" jsem potkala již hodně.

P

nevim co tu porad resite, z meho posouzeni patri pani doktorka mezi nejlepsi co znam,,a jesti se nekomu nelibi, tak klidne muze chodit jinam,, dneska je takovy vyber,muze si to zkusit u jineho lekare!!!!!!!!!!!!! aspon bude moc pote zamyslet, ze je lepsi si vazit sveho lekare!!!

P

Jsem velice spokojen s paní doktorkou i se sestrou. Profesionálně i lidsky jsou obě na úrovni výborné. Petro, to záleží, na koho se obracíte,sestra sedí za vašimi zády.

P

paní doktorka mi vždy velmi pomohla, i když mám malou výtku - veškerou konverzaci o problému obstarává velmi výřečná sestra, která je někdy svým vyptáváním a až přehrávaným pochopením až trapná, zatímco paní doktorka mlčí. bylo by mi líp, kdybych veškeré svoje problémy neříkala vlastně pouze sestře, která až s nechutným pochopením přikyvuje a až teprve potom se vloží do situace paní doktorka. Jinak nemohu říct nic špatného, jsem ráda, že Klenčí má tak skvělou doktorku, jako je paní Koptíková.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti