Věra Klapková, oční lékař Česká Lípa

MUDr. Věra Klapková

Oční lékař Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Odborný oční lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný oční lékař po 2 letech kontrola

Dnes jsem byla po 2 letech na kontrole u paní doktorky. Protože jsem se nepřiblížila obličejem tak, jak potřebovala pro prosvícení oka a nekoukala jsem se dle jejích představ, začala být arogantní a sdělila mi, že jsem tam kvůli sobě. Opakovala mi to třikrát, abych se naklonila, odpověděla jsem jí asi trošku více nahlas ano a vysvětlila jí proč mi oko ujíždí, že mám vadu již od malička. Mám 50% ztrátu sluchu, asi se jí to zdálo hlasité. Zvedla se a zavolala sestřičku, aby byla přítomna vyšetření. Je mi 71 let, ale pro mne to byl otřesný zážitek. Paní doktorka vešla do místnosti sestřičky pro dalšího pacienta a zaslechla, že mi sestřička říká za dva roky na kontrolu. Paní doktorka , pravila "stačí jí za tři". Nejsem první, ani poslední , kdo si na její chování stěžuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Odborný oční lékař akutní problém s okem

K paní doktorce chodím cca 40 let. Za tu dobu vím, že se můžu na paní doktorku absolutně spolehnout. Paní doktorka je milá, empatická a zkušená. Můj problém vyřešila ihned. V dnešní době se na veškerá odborná vyšetření čeká dost dlouho. Překvapilo mě proto, že mi dr. Klapková domluvila vyšetření sono na tentýž den, kdy jsem navštívila její ordinaci. Touto cestou chci ještě jednou poděkovat. Nikdy jsem nezažila to, co tady někteří popisují. Ke mě se paní doktorka chová slušně, vše dobře vysvětlí a uklidní i když ví, že vyhlídky nejsou příznivé. Má také ochotnou a usměvavou sestřičku, se kterou je možné se vždy slušně domluvit. Prostě a jasně, jsou to obě slušné a ochotné ženské. Marta Musilová


Ověřeny pacient

U této paní doktorky jsem byl jednou a naposledy.nikdy více! Sestřička,která je tam u ní,to je člověk,který jednou přijde do nebe.Paní doktorka by toto povolání vůbec neměla vykonávat.Je arogantní,hrubá a nekomunikativní.Nevyslechne pacienta,ale odkáže ho do nepatřičnách mezí.Proto jezdím na oční kontroly raději do Mladé Boleslavi,kde doktoři ( i sestřičky) jsou pravý opak doktorky Klapkové.Té se nelíbilo když jsem chtěl informaci od sestřičky a paní doktorka se rozčílila,že od toho je tady ona a ne nějaká sestra.Při vyšetření zbytečně zvedala hlas a na otázky reagovala povýšeně až odmítavě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Chtěla bych se distancovat od názorů které tady čtu,protože dnes jsem navštívila pí doktorku Klapkovou a přesto,že můj otec není její pacient a ona má pro velkou vytíženost "stop stav",velice ochotně se nás ujala a i když můj otec se nechová vždy příjemně,paní doktorka se chovala velice profesionálně.Sestřička je také velice milá a ochotná a obě mají pochopení pro seniory,se kterými je někdy složitá domluva.oběma moc děkuji Kadlečková Jana Holany


Ověřeny pacient

Doktroka mi nepřišla špatná. Byla jsem u ní kvůli kontaktním čočkám. Bohužel mi první kontaktní čočky nesedly a tak jsem vyhodila 1200 Kč z okna, prý je nemůže vzít zpět. Tak mi dala vyzkoušet druhé (měsíční na 3 měsíce), ty už byly v pohodě. U doktorky stály 1100 Kč. Na internetu jsem je našla nejlevněji za 519 Kč!!! Dobře vydělané peníze!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem velmi spojena!


Doktorka Klapkova neumi ani poradne zmerit oci, bylo to naposledy, co jsem u ni byla. Take je pravda, ze neni k lidem prijemna a pacienty odbyva.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Arogantní, povýšené chování, nepříjemná, namyšlená, nechodit k ní, není jediná oča,.řka, jsou mnohem lepší, třeba i jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Arogantní, nemá chování, drzá, namyšlená, přesně taková, jaká je povahově, tak se jeví i v ordinaci. Nechodit k ní, jsou lepší lékaři oční, radši dojíždět, ať vidí,když nebude mít pacienty,vždyť to je její živnost,přijde o prachy, to by potřebovala. Nedoporučuji nikomu, je to............

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S tak OTŘESNÝM PŘÍSTUPEM lékaře k pacientovi jsem se ve svých sedmatřiceti letech dosud nesetkala. Doktorka Klapková jedná POVÝŠENĚ, AROGANTNĚ, její chování hraničí s HULVÁTSTVÍM. Po více než roce docházky mých dětí do její ordinace lékařčino chování vůči mně přerostlo únosnou mez a já ji slušně vyzvala, aby se mnou jednala jako s pacientkou. Reagovala velice podrážděně, namísto jakékoli omluvy mě vyzvala, abych vyhledala jiného očního lékaře. Nelituji, pro tuto lékařku je slušnost s zdvořilost neznámý pojem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti