Souk. prakt. lékařka pro děti a dorost
Novosady 1580, Holešov

Umístění: Souk. prakt. lékařka pro děti a dorost Jiný

Vzhledem k nespravnému zvolení léčby došlo ke zhoršení stavu. Jiným pediatrem byla nasazena celková léčba antibiotiky.

Umístění: Souk. prakt. lékařka pro děti a dorost Jiný

Léčba na vysoké odborné úrovni, nic nezanedbá. Paní doktorku jsem navštěvovala se svými třemi dětmi.

Osobne nedoporucuji. Me pani doktora zanedbala lecbu svou neznalosti diagnostic.diky ni mam od 20-ti let v kotniku artrozu a nemuzu skoro chodit. Mela jsem mit lazne, rehabilitace a hl.necvicit- kdyz jsme chteli potvrzeni ze nesmim ve skole behat a skakat tak to okomentovala, ze se kotnik po 4operacich musi hybat.... A dneska kotnik k.o.diky jeji odbornosti, ale v dnesni dobe internetu si maminky muzou najit reseni i lecbu sami....

Je to Nejlepší Doktorka

je to nejlepsi doktorka

Paní doktorka Hlobilová je výbornou lékařkou.Pozoruje děti pečlivě a když se ji zdá něco podezřelé,hned doporučí další vyšetření ke specialistovi,kterého zrovna potřebujete.K dětěm je moc milá,takže i malé děti k ní velmi rády chodí.
Vřele doporučuji tuhle dětskou lékařku.

Paní doktorka je velmi poctivá a nic nepodcení. Každému se věnuje velmi pečlivě, umí domýšlet i další vazby, zná a doporučí další výborné specialisty na konkrétní problematiku. Jsem ráda, že máme právě takovou paní doktorku.

Výborná lékařka, vždy ochotně poradí i po telefonu. V ordinaci vyšetřuje velmi pečlivě,nic nenechá náhodě. Děti se u ní nebojí, jsou přivyšetření klidné. A mimochodem takovou pamě´t jakou má ona ji může závidět každý, pamatuje si širokou rodinu i se jmény. Všem doporučuji

odbornice na pravém místě

Jsme s paní doktorkou moc spokojeni, sama jsem k ní jako dítě chodila.