KNL a.s. - Onkologické oddělení
Husova 10, Liberec

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Umístění: KNL a.s. - Onkologické oddělení Jiný

Já u paní doktorky byla z tatínkem který ji prosil že mu je zle paní doktorka se ani neobtěžovala tatínka prohlídnout nebo někam poslat po 4 dnech těžký zápal plic

Umístění: KNL a.s. - Onkologické oddělení Jiný

Poslední hodnocení je zde z roku 2013 a ani po devíti letech u paní Mudr. žádná změna k lepšímu. Stále arogantní a nepříjemná. Dává vám silně najevo, že tady nejste jediná pacientka a že ji tak trochu obtěžujete... Já jsem zřejmě celá bez sebe že musím chodit na
radioterapii.

Paní "Doktorka" nemá vůbec žádný lidský přístup! A nemohu ani říci, že by se s péčí starala o pacienta. Je arogantní a nepříjemná. Jestli je odborník ve svém oboru to nevím. Nicméně tatínek se u ní léčí druhým rokem a já musím neustále řešit jeho zdravotní stav, protože paní doktorka, ho během návštěvy ani neprohlédne. Na dotaz proč má tak oteklé nohy, zazněla odpověď nevím. Možná to opravdu nevěděla, nicméně mohla mít alespoň snahu to řešit.

Celé oddělení onkologie děsný přístup nejen k samotným pacientům, ale i k rodinným příslušníkům. Jsem si tam připadala jako bych je pořád něčím obtěžovala !!!

Ti "lidé" kteří tu plivou jedovatou slinu,by se měli zamyslet nad svou ubohostí a nebo chytit raka (i když to nikomu nepřeji),potom by kňučeli jinak!!! L.Egermaier

Neprijemna az arogantni lekarka, mozna dobra ve svem oboru, ale v psychologii a pristupu k pacientum rozhodne NE.

Velice arogantní a nelidská lékařka, na onkologii by s jejím jednáním a přístupem neměla vůbec pracovat...

Nemůžu souhlasit s ostatními, že má paní doktorka Hejzlarová lidský přístup k pacientům, já mám odlišné zkušenosti a nerada na ně vzpomínám.

Paní doktorka je jednou z nejlepších ve svém oboru.

Paní doktorka je odborníkem na svém místě, má lidský přístup k pacientům, nedá se jí nic vytknout, takže vřele doporučuji.