MUDr.

Věra Ghattasová

Alergolog, Praktický lékař

Kontaktní informace

• L

S paní doktorkou jsme celá rodina spokojení, náš malinký byl první 3měsíce života docela marod, vždy nám velmi mile a ochotně poradila, pomohla, má skvělý přístup především k dětem!Můžu jedině doporučit! Zajímá se o nové léky, nové způsoby léčby atd. je poctivá, vždy řádně vyšetří!!!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Od paní doktorky odchazim , špatné zachazení a nelečí, když mi něco je tak mi řekne že vyšetřeni je zbytečné už ji za ta leta mam dost !!!

• 1

Přidávám se na k táboru ne příliš spokojených pacientů. Podle mého názoru je paní dr. "klasický" praktik, čili, dokud to není opravdu vážné, tak léčí dostupnými prostředky, ale hlubší diagnostika jde už mimo ní. K dobru přičítám poctivé preventivy, ale otázka je, jestli u těch preventivních prohlídek narazí na nějaký problém a pokud ano, jak s ním dál naloží. Když nejde o život, tak to jde dál, ale běda jestli opravdu onemocníte! Lékař musí umět pracovat s lidmi, tohle jsem tady moc nezažila (resp. jak kdy).

• L

• K

Vystřídala jsem vícero lékařů a paní doktorku jsem si skutečně oblíbila, jako maličká jsem k ní chodila s poměrně silnou a vleklou alergií, které mě úplně zbavila. Byla jsem relativně často nemocná a teď mám dobrou imunitu a nemaradím kolikrát celý rok v kuse. Navíc je vstřícná, ochotně na všechno odpoví a neodbyde člověka jen tak nějakými prášky, aby měla klid. Rozhodně nesouhlasím s tím, že by něco zlehčovala, prostě to jen bere zdravě, naopak jsem ráda, že nepředepíše antibiotika na kdeco, když je to úplný nesmysl, ale je-li to třeba tak léky napíše. Mě se zdá pochopitelné, že nechce dětem ničit játra kdečím a že nevyléčí do druhého, dne, to by bylo spíš podezřelé.

• Paní doktorka je velmi nekvalitní lékařka, byla jsem se synem na pohotovosti a bohužel jsem narazila na ni. Zlehčovala projevy nemoci u malinkého dítěte, chybně určila diagnozu, byla nepříjemná, vůbec nebrala naše obavy o dítě vážně. Vysmála se našemu strachu o zdraví a další postup nemoci.Velmi varuji před svěřením s do péče takovému lékaři.

• Paní doktora nejspíše není nejmilejší člověk na planetě, ale já se k ní chovám mile a je mi to opláceno. Vždy se ptá samozřejmě na mě a pak na celou rodinu. Dostala jsem příušnice a ona je ihned poznala a nebýt jí, tak to protrpim mnohem víc. Měla velkou starost jak na tom jsem a pak mě i chtěla poslat do nemocnice. Naštěstí se to pomalu zlepšovalo a otok zmizel. Nikdo není dokonalý a proto si myslim,že nikdy není doktor oblíbený u všech.=)

• Tato paní doktorka léčí týden trvající vysoké horečky a kašel Coldrexem!!Po dnešní návštěvě na pohotovosti okamžitá hospitalizace se zápalem plic,tak nevím,nemělo by se takovýmto lékařům spíše ubrat?

• výborná zkušená lékařka

• S paní doktorkou jsme celá rodina naprosto spokojeni. Zaregistrovali jsme se u ní s manželem i s dětmi. Dbá na preventivní prohlídky, snaží se nám vše vysvětlit a zejména má lidský přístup. S tím jsme se dosud já ani manžel nesetkali. Doporučujeme!

• Pro mě je tato doktorka opravdu tím nejhorším, co v lékařské praxi najdete.. S dcerkou jsem s ní chodila, protože měla po dvou, třech dnech opakované horečky. Doktorka mi řekla, at ji na to dávám prášky, paralen a občas ibalgin, že se to spraví. Po dvou tádnech neustálách horeček jsem se dále již nedoázala dívat na trpící dcerku a vyloženě jsem donutila paní doktorku, aby dcerku poslal do nemocnice na vyšetčení. Když jsem s ní do nemocnice přišla, ihned si jí v nemocnici nechali na pozorování.. Byla tam měsíc a za tu dobu ji udělali neskutečné množstvé testů, po kterých zjistili, že je docela vážně nemocná. Neříkám že by jako praktická lékařka měla ihned vědět, co s dcerkou je, ale pokud k ní chodím dva tády s tím, že má dcerka pravidelně se opakující horwčky, neměla by mi na to říct: "Berte paralen a ibalgin, ono to časem slehne!".. To si nemůže dovolit!!!