Adresa

U Nemocnice 148, Domažlice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
15 názorů

Ověřeny pacient

Od paní doktorky odchazim , špatné zachazení a nelečí, když mi něco je tak mi řekne že vyšetřeni je zbytečné už ji za ta leta mam dost !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


1
Ověřeny pacient

Přidávám se na k táboru ne příliš spokojených pacientů. Podle mého názoru je paní dr. "klasický" praktik, čili, dokud to není opravdu vážné, tak léčí dostupnými prostředky, ale hlubší diagnostika jde už mimo ní. K dobru přičítám poctivé preventivy, ale otázka je, jestli u těch preventivních prohlídek narazí na nějaký problém a pokud ano, jak s ním dál naloží. Když nejde o život, tak to jde dál, ale běda jestli opravdu onemocníte! Lékař musí umět pracovat s lidmi, tohle jsem tady moc nezažila (resp. jak kdy).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsme celá rodina spokojení, náš malinký byl první 3měsíce života docela marod, vždy nám velmi mile a ochotně poradila, pomohla, má skvělý přístup především k dětem!Můžu jedině doporučit! Zajímá se o nové léky, nové způsoby léčby atd. je poctivá, vždy řádně vyšetří!!!


K
Ověřeny pacient

Vystřídala jsem vícero lékařů a paní doktorku jsem si skutečně oblíbila, jako maličká jsem k ní chodila s poměrně silnou a vleklou alergií, které mě úplně zbavila. Byla jsem relativně často nemocná a teď mám dobrou imunitu a nemaradím kolikrát celý rok v kuse. Navíc je vstřícná, ochotně na všechno odpoví a neodbyde člověka jen tak nějakými prášky, aby měla klid. Rozhodně nesouhlasím s tím, že by něco zlehčovala, prostě to jen bere zdravě, naopak jsem ráda, že nepředepíše antibiotika na kdeco, když je to úplný nesmysl, ale je-li to třeba tak léky napíše. Mě se zdá pochopitelné, že nechce dětem ničit játra kdečím a že nevyléčí do druhého, dne, to by bylo spíš podezřelé.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi nekvalitní lékařka, byla jsem se synem na pohotovosti a bohužel jsem narazila na ni. Zlehčovala projevy nemoci u malinkého dítěte, chybně určila diagnozu, byla nepříjemná, vůbec nebrala naše obavy o dítě vážně. Vysmála se našemu strachu o zdraví a další postup nemoci.Velmi varuji před svěřením s do péče takovému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktora nejspíše není nejmilejší člověk na planetě, ale já se k ní chovám mile a je mi to opláceno. Vždy se ptá samozřejmě na mě a pak na celou rodinu. Dostala jsem příušnice a ona je ihned poznala a nebýt jí, tak to protrpim mnohem víc. Měla velkou starost jak na tom jsem a pak mě i chtěla poslat do nemocnice. Naštěstí se to pomalu zlepšovalo a otok zmizel. Nikdo není dokonalý a proto si myslim,že nikdy není doktor oblíbený u všech.=)


Tato paní doktorka léčí týden trvající vysoké horečky a kašel Coldrexem!!Po dnešní návštěvě na pohotovosti okamžitá hospitalizace se zápalem plic,tak nevím,nemělo by se takovýmto lékařům spíše ubrat?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


výborná zkušená lékařka


S paní doktorkou jsme celá rodina naprosto spokojeni. Zaregistrovali jsme se u ní s manželem i s dětmi. Dbá na preventivní prohlídky, snaží se nám vše vysvětlit a zejména má lidský přístup. S tím jsme se dosud já ani manžel nesetkali. Doporučujeme!


Pro mě je tato doktorka opravdu tím nejhorším, co v lékařské praxi najdete.. S dcerkou jsem s ní chodila, protože měla po dvou, třech dnech opakované horečky. Doktorka mi řekla, at ji na to dávám prášky, paralen a občas ibalgin, že se to spraví. Po dvou tádnech neustálách horeček jsem se dále již nedoázala dívat na trpící dcerku a vyloženě jsem donutila paní doktorku, aby dcerku poslal do nemocnice na vyšetčení. Když jsem s ní do nemocnice přišla, ihned si jí v nemocnici nechali na pozorování.. Byla tam měsíc a za tu dobu ji udělali neskutečné množstvé testů, po kterých zjistili, že je docela vážně nemocná. Neříkám že by jako praktická lékařka měla ihned vědět, co s dcerkou je, ale pokud k ní chodím dva tády s tím, že má dcerka pravidelně se opakující horwčky, neměla by mi na to říct: "Berte paralen a ibalgin, ono to časem slehne!".. To si nemůže dovolit!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti