Kardiologická ambulance
Srbova 216/II, Rokycany

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambulance Jiný

Možná to někomu přijde zvláštní, ale já se k paní doktorce vždy těším. Je to člověk, který je velice pozitivní, pomůže, poradí, rozveselí. Její ambulance je tak kouzelná, že si ani nemyslím, že jsem u lékaře. Před paní doktorkou lze jen smeknout. Děkuji moc, jsem ráda, že Vás máme.

Je pro mě čest, vozit mojí mámu k lékařce, jako je MUDr. Věra Bartůňková. Přeji si, aby ve zdravotnictví byli pouze lékaři s jejím přístupem. Díky.

Vynikající lékařka

Nejlepší lékařka,se kterou jsem se kdy setkala.Milá,usměvavá,ochotná!Práce ji skutečně baví a nebere pacienta jako kus hadru.Doporučuji!!!!

Odbornost z pohledu laika je na vysoké úrovni.
Čekárna i ordinace navozuje příjemný pocit pro pacienta.
Přístup personálu i organizace je velice dobrý.
Paní doktorka je příjemná a komunitativní.
Dokáže vše trpělivě vysvětlit, dotazy zodpovědět a v případě potřeby
i paienta uklidnit.
Jsem velmi spokojen a svěřil jsem jí i zdraví své manželky.
Všem její služby vřele doporučuji.
Žižka Václav Rokycany.

V dnešní době jediná lékařka, která mi vše vysvětlí a vše se mnou prodiskutuje.
Velice příjemná a ochotná.

Opravdu vynikající, profesionální úroveň a vstřícné jednání.

Opravdu velmi příjemná a hodná paní doktorka. Při každém sebe menším podezření udělá hned kompletní vyšetření. Mám vrozenou srdeční vadu a už jsem poznala hodně lékařů, proto vím o čem mluvím. Je pro pacienta důležité aby svému lékaři důvěřoval a paní doktorce Bartůňkové plně důvěřuji. Moc vám děkuji za vaši péči paní doktorko.

Velmi příjemná paní doktorka a všem doporučuji. Zjistila u moji maminky nemoc, která se dědí a i když věděla že jsem u zdrav. pojiš'tovny se kterou nemá smlouvu, hned mi udělala sono srdce abych byl v klidu. Děkuji paní doktorko