Soukromá gastroenterologie
Boleslavská 425, Nymburk

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Tak to nevím asi jsem chodila k úplně jiné lékařce, než ostatní co tu píší. K paní doktorce jsem chodila 2 roky a mám dojem, že ani nevěděla jak vypadám, neustále hleděla jen do počítače za celé 2 roky na mě ani nesáhla, ambulantní vyšetření bylo v Poděbradech vždy stanoveno na čtvrtek a to jsem tam potom čekala nejméně 2 -3 hodiny a vrchol bylo, když jsem tam čekala skoro 3 hodiny a pak jste za 5 minut venku. Odešla jsem od této paní doktorky po nevydařené kolonoskopii kdy mě z ordinace vyhodila, že prý se moc vrtím já o ničem nevěděla, protože jsem byla pod utišující injekcí ani nevím jak jsem se dostala na chodbu. No už nikdy více:-(

Je velmi svědomitá lékařka, na její diagnozu se můžete vždy spolehnout. Takových
lékařů je bohužel málo, je bezkonkurenční. Sestra v ordinaci je milá, příjemná.

Paní doktorka Abrahámová je velmi dobrá lékařka, jak po odborné tak i lidské stránce.
Vyšetření žaludku gastroskopie u ní je absolutně perfektní. (nemáte ani žádný nepříjemný pocit, natož nějakou bolest)
V podstatě si pamatujete jen malou injekci.Prostě je to špička. Písemnou zprávu vyšetření, kterou dostanete - je tak podrobně popsaná, že jiní lékaři se hned ptají, kdo vyšetření dělal. Nenechte se jinde trápit, jde to bezbolestně.
Prostě super. Doporučuji

Paní doktorka dělá svlou práci,která ji baví a rozumí ji,je to znát.Sestřička je svým chováním vtíravá a podlézavá,paní doktorka odtažitá a studená.Nejsou dobrý tým.