Adresa

Rooseweltova 2019, Sokolov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
2 názory

Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti: Dne 30. 12. 2014 v 17 h. musela ukončit trápení naší milované kočičky Micinky, bílo-černá domácí, polodlouhá srst. Odešla tiše po těžké nemoci ve věku 16 let a 5 měsíců. Paní doktorka o ni pečovala po celý její život, od dvouměsíčního koťátka. Velmi profesionální i lidský přístup, jemná, citlivá nejen ke zvířátkům, ale i k majitelům. Obzvláště v této pro nás tak bolestné chvíli. Hned mi radila, kde a jak co nejrychleji sehnat nového drobečka do rodiny, aby to zoufalství nebylo tak hrozné. Vždy milá, kdykoliv jsem potřebovala, ochotně poradila i po telefonu. Vážím si jí i proto, že přijela do Sokolova jen kvůli nám, i když tam v té době vůbec neměla být. Kromě toho mi odvozem na zastávku pomohla stihnout autobus domů v 17:15 h., další spoj jede až za tři hodiny.
Ze všech lékařských oborů (interna, chirurgie, gynekologie atd.) poskytuje komplexní péči našim miláčkům sama bez přítomnosti nějaké asistentky nebo veterinárního ošetřovatele, což také svědčí o její vysoké odborné kvalifikaci. Ještě jednou za to naše nejdražší kočičí sluníčko mnohokrát děkuje zarmoucená rodina Trojánková, Horní Slavkov. Strašně moc to bolí!!! Strašně moc nám chybí!!!
Na paní doktorku nedám dopustit. Trpělivá, laskavá a nesmírně obětavá. Do práce se zvířátky vkládá i obrovský kus lásky a svého velikého srdce. Kéž by všichni lékaři byli takoví, jako ona!!! Všem majitelům domácích mazlíčků mohu tuto skvělou veterinářku jen doporučit. Ve velice krátké době jsme již získali nové koťátko, se kterým budeme jezdit zase jen k ní!!!


V
Ověřeny pacient

Z několika zkušeností s touto lékařkou nemohu v žádném případě doporučit ostatním léčbu svých zvířecích miláčků u této veterinářky! Špína, neochota, drahota.Pes při zkracování drápků krvácel, u čištění análních žlázek
kňučel a trpěl ještě několik dnů bolestí a to si myslím, že jsou běžné zákroky, které by měly být pro zvířátko bezbolestné. Nástroje nečisté po předchozích zákrocích použila při ošetření našeho psíka. A při placení se též
nebudete usmívat a to se opovažte požádat o účet! Hrůza, již nikdy více!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti