Soukromá stomatologická ordinace Shohornova 1209/4 Třebíč
Třebíč

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Umístění: ESTHES s.r.o. - ortodoncie Komplet oprava zubů, trhání hodně

Moc jsem se bála zubařů, několik let. Řekla jsem si dost a byla jsem u pana doktora Lhotského a několik zubů jsme museli trhat, včetně osmiček. Absolutně bez bolesti, v ordinaci jen pár minut, nikdy žádné čekání, úžasná sestřička. V čekárne je hlasitěji hudba, což je super nic skoro není slyšet z ordinací. Lidé chodí k němu i od něj s úsměvem. Nedivím se..rozhodně bych ho doporučila všem co mají potíže a strach, tady nic nebolí

Umístění: ESTHES s.r.o. - ortodoncie ošetření zubního kazu

Vše pozitivní. Nemám co vytknout - naprostá spokojenost.
Cena naprosto v pořádku. Nechápu negativní komentáře "pacientů".
K panu doktorovi chodíme více jak 10 let (celá rodina) a všichni jsme naprosto spokojeni !!

Umístění: Soukromá stomatologická ordinace Shohornova 1209/4 Třebíč

Pan doktor mi nekolik zubu spravil, ze zacatku jsem byla spokojena. Pak bylo ale vse spatne, presne jak tu uz nekdo psal...kdyz mi rekl, ze stav mych zubu je cesta do pekel a uz me tam vickrat neviděl. Nyní mam pani zubarku, ktera vse resi v klidku a bez negativních komentářů a strašení.

Mazec,Mily pacienti pokud mate prebytecny penize a nevite kam s nima doporucuji pana Lhotskyho.Prestehovali jsme se na vysocinu a hledali zubare samozrejme pan lhotsky prijma,tak jsme byli radi,ovsem po prvnim otevreni papuli jsme teda koukali oba..vsechny plomby byli naprosto spatne a objednal si nas na 4krat vsechno prevrtat.Sdelil nam ze nas tu bude stat dohromady cca 15 000 podle velikosti plomby.Tak jsme se zacali informovat u me tety ktera je zubarka take bohuzel od nas 400 km coz je na nic pokud mate 2 deti a s kazdym pripadem nemuzete cestu absolvovat.Nicmene se rozlobila jakeko zubare jsme si nasli ze si uctuje tolik za bile plomby,nicmene dodala ze dobry zubar udela i dobrou amalgenku.Byla jsem na rade prvni a rikam mu ze chci vsude amalgenku,nastvane me pan doktor upozornil ze je to moje hloupe rozhodnuti a almalgeny mi teda udelal vsude.Manzelovi vyvrtal 3 zuby na jedne strane a pote se ho zeptal jakou chce plombu,odpovedel amalgenku a pan doktor odvetil no tak to musime vrtat znova.Ono totiz v principu amalgenka je v zubu uchycena mechanicky tudiz se musi vyvrtat styl baňky a plombu zatlacit dovnitr a bila plomba drzi chemicky tudiz staci jen *dira*.je to 2,5 roku,nase nova zubarka musela prvni amalgenku od pana doktra prevrtat protoze se hybala.Upozorneni pro tehotne pan doktor zrejme chybel v hodinach kdy toto brali protoze v 7 mesici mi nabidnul anestetikum tak si davejte bacha.

Nedoporučuji ! Když k němu přijdete máte všechno špatně což je nesmysl , jen duvod k tomu aby z vás tahal peníze ,naposled mi opravil kaz na zubu tak dobře až se mi celej ulomil tak že 1000kč za opravu v niveč

S panem doktorem Lhotským je celá naše rodina velmi spokojená. Oceňuji jeho přístup a milé vystupování. O bezbolestnosti prováděných zákroků nemluvě. Snad jedinou nevýhodou pro některé může být vyšší cena (nejsem schopna posoudit zda ceny zákroků účtované v této ordinaci jsou totožné nebo podobné jako v jiných ordinacích) nicméně za dobrý přístup a kvalitní péči si ráda připlatím!

Celá naše rodina chodí k p.Lhotskému a jsme s nim spokojeni,doporučuji!

Moderní stomatolog který jde s dobou, vstřícný a šikovný.
Pokud má někdo obavy ze "zubařů",ať se přijde uklidnit do parádní čekárny a práce tohoto stomatologa ho utvrdí v názoru, že dobrý první dojem byl oprávněný stejně jako mé vřelé doporučení. A pokud Vás trápí rovnátka a jiné složitější záležitosti, tak se bez váhání svěřte do rukou Mudr. Kateřiny Lhotské. Znám oba několik let a jejich výborná pověst je zcela zasloužená.

Skvělý, precizní, se zuby si vyhraje a nemá pacienty objednané po deseti minutách jako jinde. Nikdy nečekám a jsem velice spokojená. Co se týče ceny, je vyšší. Ale vím, že odcházím s dobře spraveným chrupem.

Chodím k panu Lhotskému dlouhá léta a nikdy jsem neměl žádný problém.