Dr. E. Beneše 13, Plzeň
Ordinace (mapa)

Výborný lekár, špecialista, vedomý si svojich kvalít :-) Pri hľadaní príčin mojej záhadnej choroby ochotný bádať, zisťovať, študovať. Jed to už pár rokov a choroba sa aj napriek nejasnej prognóze nevrátila. Ak by som mala v budúcnosti nejaké ďalšie gastroenterologické problémy, určite sa na MUDr. Hejdu opäť obrátim.

W

Je to borec,vřele doporučuji.

Nejlepší odborník s perfektním příspupem k pacientům. jsem v jeho péči již čtyři roky a jsem určitě v rukou toho nejlepšího

Nejlepší lékař s obdivuhodným přístupem k pacientům a ODBORNÍK,kterému vděčím za mnohé!!!! Děkuji a přeji hodně štěstí!!!! Pokorný

Vynikající odborník i člověk. Nesetkala jsem se s doktorem s lepšícm přístupem k pacientovi. Člověk si sice musí počkat, ale to je norma, stojí-li o odbornou péči. Stoprocentní hodnocení.

Tento pan doktor má jednak velmi empatický přístup a jednak je velmi hluboce vzdělán v onemocněních jater. Velmi rychle diagnostikoval autoimunitní hepatitidu a léčí mne optimálně, léky nemají žádné vedlejší účinky, pravidelně mě sleduje.

Musím konstatovat, že provedl perfektní kolonoskopii oběma rodičům (matce odstranil velký polyp těsně před změnou v rakovinu), oba si díky podaným lékům vyšetření nepamatují a na kontrolu (matka) půjde zcela bez obav.

Přístup pana doktora se mi vůbec nelíbí. Nemá na pacienty dostatek času, chová se arogantně. Ani jeho odbornou úroveň nemohu hodnotit bohužel nijak kladně. Uvažuji, že si vyžádám kartu a odejdu jinam.

Proč se nepodepíšeš pod kritické hodnocení. Anonymně je to snadné

nelidský, primitivní přístup, který z nepříjemného vyšetření udělal noční můru