Adresa

Dr. E. Beneše 13, Plzeň
Ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

Výborný lekár, špecialista, vedomý si svojich kvalít :-) Pri hľadaní príčin mojej záhadnej choroby ochotný bádať, zisťovať, študovať. Jed to už pár rokov a choroba sa aj napriek nejasnej prognóze nevrátila. Ak by som mala v budúcnosti nejaké ďalšie gastroenterologické problémy, určite sa na MUDr. Hejdu opäť obrátim.


W
Ověřeny pacient

Je to borec,vřele doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Nejlepší odborník s perfektním příspupem k pacientům. jsem v jeho péči již čtyři roky a jsem určitě v rukou toho nejlepšího


Nejlepší lékař s obdivuhodným přístupem k pacientům a ODBORNÍK,kterému vděčím za mnohé!!!! Děkuji a přeji hodně štěstí!!!! Pokorný


Ověřeny pacient

Vynikající odborník i člověk. Nesetkala jsem se s doktorem s lepšícm přístupem k pacientovi. Člověk si sice musí počkat, ale to je norma, stojí-li o odbornou péči. Stoprocentní hodnocení.


Tento pan doktor má jednak velmi empatický přístup a jednak je velmi hluboce vzdělán v onemocněních jater. Velmi rychle diagnostikoval autoimunitní hepatitidu a léčí mne optimálně, léky nemají žádné vedlejší účinky, pravidelně mě sleduje.


Musím konstatovat, že provedl perfektní kolonoskopii oběma rodičům (matce odstranil velký polyp těsně před změnou v rakovinu), oba si díky podaným lékům vyšetření nepamatují a na kontrolu (matka) půjde zcela bez obav.


Ověřeny pacient

Přístup pana doktora se mi vůbec nelíbí. Nemá na pacienty dostatek času, chová se arogantně. Ani jeho odbornou úroveň nemohu hodnotit bohužel nijak kladně. Uvažuji, že si vyžádám kartu a odejdu jinam.


H
Ověřeny pacient

Proč se nepodepíšeš pod kritické hodnocení. Anonymně je to snadné


nelidský, primitivní přístup, který z nepříjemného vyšetření udělal noční můru


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti