MUDr.

Tomáš Zitko verifiedCreated with Sketch.

Revmatolog, Internista

Kontaktní informace

• ARTMEDI UPD s.r.o.

Československé armády 164, 253 01 Hostivice, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více (2)

V této ordinaci přijímám:
    dospělí

• R

U tohoto lékaře jsem byl na doporučení svého známého. Byl jsem překvapen jeho pečlivostí, vyšetření trvalo přes hodinu, dále mě poslal na další vyšetření na magnetickou rezonanci a potom rozhodl o další léčbě. Nejde zde pouze o peníze, ale o pacienta. Vřele doporučuji. I sestra je velmi příjemná. Vrzal

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Rudolf  Horváth
    Rudolf Horváth
    V Úvalu 1/84, Praha

Pavla Vavřincová Csc.
    Pavla Vavřincová Csc.
    V Úvalu 1/84, Praha
    Paní doktorka Vavřincová je úžasná jako člověk i jako lékař.Ochotná,milá,soucítí s pacienty a snaží se všemožně… Více

Zdeněk Modr
    Zdeněk Modr
    Seydlerova 2451, Praha
    Pan doktor mi velmi pomohl. Roky jsem navštěvoval "odborníky" po celé Praze, žel žádný mi od bolestí neulevil.… Více

Marie Lindušková
    Marie Lindušková
    Stamicova 21/1968, Praha
    velmi pečlivá, slušná lékařka, empatická k pacientům, děkuji za péči a doporučuji Více

Lucie Podrazilová
    Lucie Podrazilová
    Revmatolog, Internista
    Seydlerova 2451/8, Praha
    Velmi dobrá paní doktorka, nesmírně mi pomohla. Vstřícná, milá, ochotná, vše vysvětlí. Více

Zkušenosti a dovednosti

Narodil jsem se v roce 1974 v Praze. Po promoci na 1. Lékařské fakultě UK v Praze v roce 1999 jsem pracoval na Interním oddělení nemocnice Sokolov kde jsem roku 2002 složil atestaci z Vnitřního lékařství I. stupně. Poté jsem pracoval 2 roky v Revmatologickém ústavu v Praze kde jsem, mimo jiné, zastával funkci vedoucího lékaře Osteocentra RÚ. Poté jsem pracoval na Interní klinice FN Motol, kde jsem roku 2005 složil atestaci z Revmatologie.

Následujících 10 let jsem působil na několika místech Irska a Anglie ve funkci Consultant Rheumatologist, tedy revmatolog specialista. Od dubna 2016 pracuji znovu v ČR, v Canadian Medical Care (od dubna 2016) a v Artmedi (od října 2016).

Jsem členem České lékařské komory, České revmatologické společnosti, Společnosti pro metabolická onemocnění skeletu, British Society for Rheumatology, Royal College of Physicians London (Associate Member) a International Society for Clinical Densitometry.

• revmatologie
    • vnitřní lékařství - interna

Nemoci

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R

• S panem doktorem jsem velmi spokojena. Je velmi pečlivý, vstřícný, vše dostatečně a srozumitelně vysvětlí.
      Moc děkuji za skvělou péči.
      Vase pacientka V.Krejcarova