ARTMEDI UPD s.r.o.
Československé armády 18, Hostivice

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

• revmatologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: ARTMEDI UPD s.r.o. Jiný

Pan doktor je velmi pečlivý, vše dobře vysvětlí. Mám dlouhodobé problémy a pan doktor mi moc pomáhá. V jeho ordinaci se vždy cítím dobře a sestřička je také moc milá.

Pan doktor Zítko je odborník a empatický lékař. Provedl podrobnou anamnézu, vyšetření, ale do zprávy pak napsal něco zcela jiného než o čem byla řeč.

Umístění: ARTMEDI UPD s.r.o. Jiný

Úžasný lékař a jeho sestřička!!! Opravdu profesionální přístup a péče, po mých zkušeností s lékaři s crohnova chorobou mi pomohl on a mohu mu jen děkovat Je důkladný a je vidět že ho zajímáte jako člověk a pomůže!!! což v České republice není takhle jako u něj. Mohu jen doporučit takový lékař se nevidí. Mohu jen doporučit více takových super.

Umístění: ARTMEDI UPD s.r.o.

Moc si vážíme práce a péče pana doktora a jeho milé sestřicky. Návštěva jejich ordinace je vždy příjemným zážitkem. Děkujeme a doporučujeme!

Umístění: jiné místo

Úžasný pan doktor a specialista... Jsem velmi spokojená s jeho léčbou a těším se na další návštěvu u pana doktora

U tohoto lékaře jsem byl na doporučení svého známého. Byl jsem překvapen jeho pečlivostí, vyšetření trvalo přes hodinu, dále mě poslal na další vyšetření na magnetickou rezonanci a potom rozhodl o další léčbě. Nejde zde pouze o peníze, ale o pacienta. Vřele doporučuji. I sestra je velmi příjemná. Vrzal

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Je velmi pečlivý, vstřícný, vše dostatečně a srozumitelně vysvětlí.
Moc děkuji za skvělou péči.
Vase pacientka V.Krejcarova