Československé armády 164, Hostivice
ARTMEDI UPD s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Narodil jsem se v roce 1974 v Praze. Po promoci na 1. Lékařské fakultě UK v Praze v roce 1999 jsem pracoval na Interním oddělení nemocnice Sokolov kde...

• revmatoidní artritida
  • dna
  • Bechtěrevova choroba

U tohoto lékaře jsem byl na doporučení svého známého. Byl jsem překvapen jeho pečlivostí, vyšetření trvalo přes hodinu, dále mě poslal na další vyšetření na magnetickou rezonanci a potom rozhodl o další léčbě. Nejde zde pouze o peníze, ale o pacienta. Vřele doporučuji. I sestra je velmi příjemná. Vrzal

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Je velmi pečlivý, vstřícný, vše dostatečně a srozumitelně vysvětlí.
Moc děkuji za skvělou péči.
Vase pacientka V.Krejcarova

Moc děkuji za skvělou péči.
Vase pacientka V.Krejcarova

• revmatoidní artritida