MUDr. Tomáš Zeman

Zubař Více

Nový Hrozenkov 1 adresa

21 názor

Adresa

Stomacentrum
Nový Hrozenkov 847, Nový Hrozenkov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Stomacentrum Jiný

K panu doktorovi chodím o malička už 25 let a nikdy jsem k němu ani od něj nešla se strachem. Pan doktor je velice šetrný a nikdy mě žádná návštěva nebolela, dokonce i trhání všech osmiček, jak kdyby nic. Všechny postupy vysvětluje a komunikuje s vámi po celou dobu prohlídky. Dokonce ikdyž s němu přijdete po více jak roce, tak si pamatuje o čem jsme se bavili minule. Nyní bydlím o 350km dál, ale i přes tuto vzdálenost si ráda na kontrolu přijedu sem. Nikdy bych neměnila!!!

V
Umístění: Stomacentrum Jiný

Chodím k panu doktorovi už od malička, a jako malá jsem ho tajně milovala. Dnes si ho vážím za jeho přístup, empatii, schopnosti, sloní paměť a snahu pomoci. Zuby mám v pořádku, plomby drží na svém místě.
A odzbrojující úsměv má dodnes

L
Umístění: Stomacentrum Jiný

S úsměvem do ordinace i z ordinace. Má paměť jako slon a jednou z věcí, co si pamatuje je, že bez injekce na mne nesahne. Lidský, trpělivý, s úsměvem od ucha k uchu. Tak si jej pamatuji už jako malá a naprosto nic se nezměnilo, za což děkuji. Mít MUDR. Zemana už jako prvního lékaře v dětství, tak z toho nemám takovou hrůzu pokaždé, když přijdu - prostě to mám v sobě. Děkuji, za to jaký jste!


Z
Ověřený profil

K panu doktorovi jezdíme celá rodina z Rožnova pod Radhoštěm a jsme všichni naprosto nadšení! Už na nás zkoušel snad vše - trhání, vrtání, korunky, bělení. Po více než desetileté zkušenosti můžeme říct, že pan doktor je opravdový profesionál a taky člověk na svém místě (několikrát přijel i k nám domů, abychom nemuseli jezdit až do jeho ordinace, nebo mě odvezl jako dítě, když mi ujel poslední autobus). Vždycky mě v jeho ordinaci rozesměje cedule "Zuby, postrach huby" od Járy Cimrmana - ale s úsměvem do ordinace chodím tak jak tak, k panu doktorovi se prostě musíte těšit, což je od zubaře vyloženě překvapující. Jako bonus má i velmi příjemnou sestřičku (zažili jsme jich několik, ale vždy je to na jedničku) a i objednávkový systém funguje skvěle, vždy jsme do ordinace zavoláni přesně ve smluvenou dobu. Nemůžu pana doktora vynachválit a jsem ráda, že jsme na něj tehdy narazili.


Ověřený profil

Lidsky a trpelivy. Po zakroku na klinice ve Zline se mi rozjel zanet, moje zubarka na dovolene a ani ve Zline, kde zakrok delali, by me akutne nebyli ochotni osetrit.Brala jsem analgetika a kojila a pan doktor mi nabidl okamzitou pomoc. Byl vstricny, absolutne nedaval najevo, ze k nemu "nepatrim" a nabidl mi opakovane prijit, v pripade potreby. Vazim si takovych lidi a jsem rada, ze jsem mela stesti na neho natrefit. Daniela Billova


M
Ověřený profil

Chtěl bych se podělit o svůj zážitek, roste mi osmička a z ničeho nic se mi udělal zánět, jelikož jsem byl na služební cestě a prášky nezabírali, jsem zoufale a troufale po cestě domů obvolával pár zubních lékařů včetně svého, (druhý den měl být svátek a hrozila návštěva ambulance) leč pomoci jsem se nedočkal. Kamarád mě odkázal tam, jeli jsme náhodou kolem, bylo po třetí odpoledne! Pan doktor tam náhodně byl a už na cestě domů. Požádal jsem o pomoc, jestli by se aspoň nepodíval co s tím. Nikdy mě neviděl a přesto mě ošetřil! A to podotýkám měl ordinaci již uklizenou a byl na odchodu. Klobouk dolů za lidský přístup, profesionalitu a jeho dobrou náladu i když věděl že se zdrží a nemusel se se mnou otravovat. Věřte že v tu chvíli bych udělal cokoli kvůli tomu, aby se mi ulevilo. Na tohle setkání nikdy nezapomenu... Víc takových lidí na světě :-)


M
Ověřený profil

Bude to znít možná neuvěřitelně, ale na návštěvu u tohoto zubaře se těším a to jezdím až z Brna. Můžete vyměnit auto, byt, dům, ale tohoto stomatologa těžko :-D Práce vždy zcela profesionální!


J
Ověřený profil

Výborný lékař, profesionální práce,velmi příjemný.Takového bychom potřebovali ve Velkých Karlovicích.


H

super zubař ,lepšího neznám


R
Ověřený profil

Sympatický,příjemný,spolehlivý,milý,zkušený a prostě náš nej.nej.nejlepší stomatolog,který má stále usměv na tváři.


Došlo k chybě, zkuste to znovu