Tomáš Zeman, zubař

Zubař

Nový Hrozenkov 847, Nový Hrozenkov
Stomacentrum

Umístění: Stomacentrum Jiný

S úsměvem do ordinace i z ordinace. Má paměť jako slon a jednou z věcí, co si pamatuje je, že bez injekce na mne nesahne. Lidský, trpělivý, s úsměvem od ucha k uchu. Tak si jej pamatuji už jako malá a naprosto nic se nezměnilo, za což děkuji. Mít MUDR. Zemana už jako prvního lékaře v dětství, tak z toho nemám takovou hrůzu pokaždé, když přijdu - prostě to mám v sobě. Děkuji, za to jaký jste!

K panu doktorovi jezdíme celá rodina z Rožnova pod Radhoštěm a jsme všichni naprosto nadšení! Už na nás zkoušel snad vše - trhání, vrtání, korunky, bělení. Po více než desetileté zkušenosti můžeme říct, že pan doktor je opravdový profesionál a taky člověk na svém místě (několikrát přijel i k nám domů, abychom nemuseli jezdit až do jeho ordinace, nebo mě odvezl jako dítě, když mi ujel poslední autobus). Vždycky mě v jeho ordinaci rozesměje cedule "Zuby, postrach huby" od Járy Cimrmana - ale s úsměvem do ordinace chodím tak jak tak, k panu doktorovi se prostě musíte těšit, což je od zubaře vyloženě překvapující. Jako bonus má i velmi příjemnou sestřičku (zažili jsme jich několik, ale vždy je to na jedničku) a i objednávkový systém funguje skvěle, vždy jsme do ordinace zavoláni přesně ve smluvenou dobu. Nemůžu pana doktora vynachválit a jsem ráda, že jsme na něj tehdy narazili.

Lidsky a trpelivy. Po zakroku na klinice ve Zline se mi rozjel zanet, moje zubarka na dovolene a ani ve Zline, kde zakrok delali, by me akutne nebyli ochotni osetrit.Brala jsem analgetika a kojila a pan doktor mi nabidl okamzitou pomoc. Byl vstricny, absolutne nedaval najevo, ze k nemu "nepatrim" a nabidl mi opakovane prijit, v pripade potreby. Vazim si takovych lidi a jsem rada, ze jsem mela stesti na neho natrefit. Daniela Billova

Chtěl bych se podělit o svůj zážitek, roste mi osmička a z ničeho nic se mi udělal zánět, jelikož jsem byl na služební cestě a prášky nezabírali, jsem zoufale a troufale po cestě domů obvolával pár zubních lékařů včetně svého, (druhý den měl být svátek a hrozila návštěva ambulance) leč pomoci jsem se nedočkal. Kamarád mě odkázal tam, jeli jsme náhodou kolem, bylo po třetí odpoledne! Pan doktor tam náhodně byl a už na cestě domů. Požádal jsem o pomoc, jestli by se aspoň nepodíval co s tím. Nikdy mě neviděl a přesto mě ošetřil! A to podotýkám měl ordinaci již uklizenou a byl na odchodu. Klobouk dolů za lidský přístup, profesionalitu a jeho dobrou náladu i když věděl že se zdrží a nemusel se se mnou otravovat. Věřte že v tu chvíli bych udělal cokoli kvůli tomu, aby se mi ulevilo. Na tohle setkání nikdy nezapomenu... Víc takových lidí na světě :-)

Bude to znít možná neuvěřitelně, ale na návštěvu u tohoto zubaře se těším a to jezdím až z Brna. Můžete vyměnit auto, byt, dům, ale tohoto stomatologa těžko :-D Práce vždy zcela profesionální!

Výborný lékař, profesionální práce,velmi příjemný.Takového bychom potřebovali ve Velkých Karlovicích.

super zubař ,lepšího neznám

Sympatický,příjemný,spolehlivý,milý,zkušený a prostě náš nej.nej.nejlepší stomatolog,který má stále usměv na tváři.

Velmi zručný,zkušený stomatolog!

Nejlepší zubní lékař, jakého jsem měl. Ošetřuje bezbolestně a velmi kvalitně, je vždy dobře naladěn.