MUDr. Tomáš Vaňatka

Zastávka 1 adresa

Gynekologická ambulance
Babická 136, Zastávka

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Skvělý pan doktor,neskutečně sympatický,usměvavý jako sluníčko velice milý,empaticky,byla jsem u pana Dr. Tomáše Vaňatky sice před xlety v nácti kdy to byla má první návštěva pana gynekologa v životě a spokojenost maximální.Momentálně chodím jinam k ženské paní doktorce ale to pouze z důvodu že jsem docela stydliva,ale uvažuji že začnu chodit k tomuto panu doktorovi

Pan doktor rodil mé druhé dítě, a to v Pelhřimově - nevím, jak se tam dostal. Každopádně na něj ráda vzpomínám, moc mi pomohl, aby byl porod snesitelnější a rychlejší. I když jsme přijeli o půlnoci, byl moc milý a já mám krásné vzpomínky....

Pan doktor Vanata je velmi příjemný doktor už jsem vistřídala tři doktory a jedine pan vanata me pomohl uz jsem Po2tehotna a vse v poradku vse vysvetlil a ultrazvuky dava zdarma co víc si žena přat .

K panu doktorovi chodím již 4 rokem a jsem nadšená z jeho péče a starostlivosti. Vždy mne vyslechl a snažil se mi ve všem pomoci. Těhotenství s jeho péčí byla procházka růžovou zahradou....opravdu doporučuji... a co se týká jeho sestřičky, tak to je výborná paní... je s ní legrace a dokáže velice zpříjemnit čekací dobu....Iva

Naprostá spokojenost.

Jsem byvalou klientkou uprchlického tábora. Bylo to před 12 lety. Mezi cizinci někdy koluje přesvědčení, že češi jsou rasisti. Vzhledem k tomu, že jsme tehdy museli často stěhovat setkala jsem se jen s jednou zubářkou co mi vytkla můj původ.
S panem doktorem jsem odrodila sve 2 syny, byl mi oporou v těhotenství a potíl se semnou i u porodu, když můj již dnes byvalý manžel "hrdínský" v tom nechal samotnou.
Dnes mám novou rodinu, mám občanství České republiky, bydlím v Kuřimi u Brna. Jsem v posledním měsíci těhotenství a čekám své 4 dítě. Na svou doktorku nemohu stěžovat, ale pan doktor Vaňátka v mém životě byl ten nejlepší gynekolog!!!! Škoda, že ho nemohu mít u dalšího porodu skrz tu dálku.
Je to doktor na svém místě, srdcem i duši, citlivý, usměvavý a odborný. Jediné, co mi vadilo byli, ty fronty, ale to je tim, že je prostě NEJLEPŠÍ!!!
Paní sestrička je také super. Přejí jim oběma hodně zdraví! A hlavně děkuji!!!

Jsem s ním velice, velice spokojená. Je milý, vstřícný, vše vysvětlí. Prostě opravdu skvělá péče. Velice doporučuji.

K panu Dr. chodím již deset let. Je moc milý a ochotný. Mám dvě děti (3,9) a celá těhotenství se o mě vzorně staral, vysvětloval a zbytečně nestresoval! Ordinaci má čistou, dokonale vybavenou, sestřičku usměvavou...co si přát víc. I přes to, že jsem díky stěhování z větší dálky, ráda přijedu a neměnila bych!!!

Pan doktor mi rodil mé první dítě, porod bez problémů, pan doktor velice šarmantní, šikovnej... jen mě jaksi "zapomněl" šití umrtvit... asi si říkal, že když jsem strávila víc jak 12 hodin v bolestech a přežila porod bez epidurálu, že už vydržím i ten zbytek. Takže jsem cítila každé píchnutí jehlou a že toho bylo.

PAN DOKTOR VAŇATKA?!!! KDYBY JEHO NEBYLO, NEMÁME ANI NAŠEHO DRUHÉHO CHLAPEČKA!! JSEM MU MOC VDĚČNÁ, UDĚLAL PRO NÁS MOŽNÉ I NEMOŽNÉ!!!