MUDr. Tomáš Škaroupka

Zubař Více

Blížkovice 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 305, Blížkovice

Dobrý den sem u pana doktora už nakou tu dobu a jediného mužů doporucito má krásnou moderni vybavenou ordinaci.Pan doktor je vždycky citlIvy ochotny a mily vše vám vysvětli řekne popravdě kdy to bude bolet a kdy ne a co v danou chvily bude dělat.Navíc je levny.Vyskousela se 4 lékaře pan škarbka je 5 a mužů s čistého svědomí říct že dokud jeho ordinace fungovat budu tam chodit..:-)

Dobrý den , jsem pacientem pana doktora Tomáše Škaroupky již deset let a proto si troufám říci že mohu pana doktora posoudit velice objektivně . Před tím než jsem se seznámil s tímto lékařem vystřídal jsem čtyři zubaře a ani u jednoho z nich jsem nenalezl tolik profesionality a vstřícného přístupu jako u pana doktora Škaroupky. Je to skutečný profesionál ve svém oboru o tom svědčí i fakt že i po té co jsem se odstěhoval do zahraničí se mi vyplatí přijet 1000km za tímto lékařem než si hledat jiného který bude blíž. A proč? Protože když za něco platím tak chci kvalitu a tu v ordinaci MUDr. Tomáše Škaroupky dostanu vždy . BEZBOLESTNOST, DOBRÁ CENA A KVALITNĚ ODVEDENÁ PRÁCE 100% DOPORUČUJI TOHOTO LÉKAŘE. Bednařík

Než jsem poznal jiného doktora, byl jsem s p. Škaroupkem a s jeho ordinací taky spokojen.Potom jsem zjistil jak taky může být MODERNĚ vybavená ordinace a jaké jsou nejmodernější způsoby léčení. Bylo to něco úžasného. To si ale musí každý vyskoušet sám.

S ošetřením jsem spokojena, můžu pana doktora jen doporučit..

Jsem s jeho ošetřením spokojená, můžu ho jen doporučit.

U

Jsem velmi spokojen, můžu jen doporučit.

Pan doktor má novou moderně vybavenou ordinaci, při ošetření komunikuje s pacienty a rád vysvětlí všechny postupy, takže se člověk nemusí zbytečně třást strachy, je příjemný a přátelský a pečuje o můj chrup vždy k mé spokojenosti, a to už k němu chodím pěknou řadu let..

Pan škaroupa je citlivý a milý.

Ošetření proběhlo již vícekrát.Ošetřující lékař si počínal velmi dobře.Jako pacientovi mi vše podrobně vysvětlil a doporučil další postup. Jsem s jeho ošetřením velmi spokojena a doporučuji ho svým známým.