MUDr. Tomáš Škaroupka

Zubař Více

Blížkovice 1 adresa

9 názor

Adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 305, Blížkovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Dobrý den sem u pana doktora už nakou tu dobu a jediného mužů doporucito má krásnou moderni vybavenou ordinaci.Pan doktor je vždycky citlIvy ochotny a mily vše vám vysvětli řekne popravdě kdy to bude bolet a kdy ne a co v danou chvily bude dělat.Navíc je levny.Vyskousela se 4 lékaře pan škarbka je 5 a mužů s čistého svědomí říct že dokud jeho ordinace fungovat budu tam chodit..:-)

B
Ověřený profil

Dobrý den , jsem pacientem pana doktora Tomáše Škaroupky již deset let a proto si troufám říci že mohu pana doktora posoudit velice objektivně . Před tím než jsem se seznámil s tímto lékařem vystřídal jsem čtyři zubaře a ani u jednoho z nich jsem nenalezl tolik profesionality a vstřícného přístupu jako u pana doktora Škaroupky. Je to skutečný profesionál ve svém oboru o tom svědčí i fakt že i po té co jsem se odstěhoval do zahraničí se mi vyplatí přijet 1000km za tímto lékařem než si hledat jiného který bude blíž. A proč? Protože když za něco platím tak chci kvalitu a tu v ordinaci MUDr. Tomáše Škaroupky dostanu vždy . BEZBOLESTNOST, DOBRÁ CENA A KVALITNĚ ODVEDENÁ PRÁCE 100% DOPORUČUJI TOHOTO LÉKAŘE. Bednařík

P

Než jsem poznal jiného doktora, byl jsem s p. Škaroupkem a s jeho ordinací taky spokojen.Potom jsem zjistil jak taky může být MODERNĚ vybavená ordinace a jaké jsou nejmodernější způsoby léčení. Bylo to něco úžasného. To si ale musí každý vyskoušet sám.


V

S ošetřením jsem spokojena, můžu pana doktora jen doporučit..


J

Jsem s jeho ošetřením spokojená, můžu ho jen doporučit.


U

Jsem velmi spokojen, můžu jen doporučit.


V

Pan doktor má novou moderně vybavenou ordinaci, při ošetření komunikuje s pacienty a rád vysvětlí všechny postupy, takže se člověk nemusí zbytečně třást strachy, je příjemný a přátelský a pečuje o můj chrup vždy k mé spokojenosti, a to už k němu chodím pěknou řadu let..


K

Pan škaroupa je citlivý a milý.


M

Ošetření proběhlo již vícekrát.Ošetřující lékař si počínal velmi dobře.Jako pacientovi mi vše podrobně vysvětlil a doporučil další postup. Jsem s jeho ošetřením velmi spokojena a doporučuji ho svým známým.


Došlo k chybě, zkuste to znovu