Tomáš Přichystal, zubař

Zubař

Tachovská 609/8, Praha 5 Radotín
MUDr. Přichystal Tomáš

Umístění: MUDr. Přichystal Tomáš prevence zubního kazu

Vynikající přístup, milá paní sestřička, vtipný pan doktor, už jsem byl na trhání dvou osmiček a vše bez bolesti :) Péče profesionální.

Až do dne, kdy jsem poprvé vzala svoje děti k zubaři, jsem si pana doktora moc vážila jako odborníka i člověka.Ale vzhledem k mojí negativní zkušenosti se můj názor na něj úplně změnil.Děti se k panu doktorovi moc těšili, vůbec se nebáli, myslela jsem, že všechno proběhne v nejlepším pořádku.Avšak moje zklamání přišlo hned při prohlídce prvního syna, kdy nás pan doktor pourážel ze všech stran a vše kvůli početným kazům, které ani nezkoumal a okamžitě nás hnal na speciální kliniku, aby syna ošetřili v plné anestezii! Vynadal nám, že zoubky nečistíme a dítě je zanedbané, dokonce opakovaně hrozil sociálkou! Druhý syn(dvojče) měl ku podivu chrup úplně v pořádku bez žádného kazu.Nenechal si nic vysvětlit, že zoubky čistíme pravidelně a u obou synů stejně. Cítila jsem se hrozně! Doma syn plakal, že mu pan doktor řekl, jak ho dnes zklamal, že si zoubky vůbec nečistí a víc k němu nechtěl.Po tomto negativním zážitku a po konzultaci s více odborníky( stomatology) jsem se rozhodla,že určitě změníme stomatologa.Děti úplně demotivoval a znechutil.Zachoval se maximálně neprofesionálně! Je však otázka, jestli tato negativní zkušenost nezanechá na dětech trauma do budoucna!

Je mi 55 let a v životě jsem poznal docela dost. Tohle je doufám moje konečná - nejlepší, co jsem kdy našel. Ví, co dělá, rozumí a umí. Díky za něj. Teď napravuje, co se mi dřív jevilo jako ztracené. Díky.
Mirek Rada

K zubaři jsem nikdy nechodila ráda. Trpěla jsem už týden předem a v čekárně se klepala. Jakmile jsem přešla k panu doktorovi, tak vůbec nemám strach a připadám si, jak když si jdu popovídat s milým a pěkným chlapem! Pan doktor je velmi milý, má profesionální přístup a ví co dělá. Vše vždy předem vysvětlí a jeho zákroky jsou bezbolestné. Sestřička je taky výborná a tvoří spolu dokonale sehranou dvojku. Můžu rozhodně doporučit!

K panu doktorovi jsem přešla po předchozí velmi zanedbané péči mé doktorky a od té doby mám pocit, že má konečně někdo o mé zuby zájem a že jsem v dobrých rukou. Pan doktor je velmi pečlivý, milý, vše vysvětlí a ještě má velmi milou a příjemnou sestřičku. Vřele doporučuji všem!

C

S přítelkyní chodíme k Dr.Maškovi a přítelkyně zavítala také k Dr.Přichystalovi(sousedící ordinace).Oba jsou špička ve svém oboru se 100% nasazením a osobním přístupem a zájmem o pacienta.Jsme rádi, že můžeme chodit k takovým odborníkům.

S hodnoceními ostatních mohu jen souhlait, dostal jsem se k panu doktorovi náhodou, kdy zaskakoval za moji lékařku a věnoval se mi s náležitou péčí a osobitým přístupem, i když jsem nebyl jeho stálý pacient.A i přes nepříjemný zákrok, budu
na ošetření u něj v ordinaci vzpomínat v dobrém

Vážení pacienti, pokud budete mít to štěstí a dostanete se k tomuto lékaři,určitě si můžete říct"měl jsem kliku",ostatně to mohu říct i já a celá moje rodina. Dnes jsem byla u pana zubaře s mojí 9 dcerou,vrtal ji 3 zoubky, byl na ní velice hodný, trpělivý, povídal si s ní, moc děkuji panu doktorovi i velice hodné sestřičce za lidský přístup.Úžasný optimista s úsměvem na tváři,krásným hlasem a dobrou náladou kdykoli ho uvidíte,lidský přístup a hlavně profesionalita.

Jediny zubar, u keterho se v kresle smejete i kdyz vas to boli. Je nejlepsi , keterho jsem poznal.

Je prostě výborný,svědomitý,vše s humorem....a ještě pěkný chlap